Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przypony
#1
Możliwość  łowienia z przyponem lub bez lub wybieranie z którym obecnie chcemy łowić  jeśli ktoś ma np 5,40 czy 80 itd   lub przy wielkich rybach mogły by się sumować  i wyciągali byśmy większę  Cwaniak
Odpowiedz
#2
To chyba trzeba by je łączyć równolegle, żeby się zsumowały Oczko

Swoją drogą, ostatnio myślałem o tym, że gdyby twórcy gry zdecydowali się dodać nową ścieżkę talentów, to mogliby tym razem zrobić nie talenty rozbite na pięć poziomów, ale takie zero-jedynkowe - jeden krok i już talent jest zrobiony. Tylko, żeby kosztowały odpowiednio drożej, np. 500 punktów.
Trzy z tych nowych talentów, to właśnie mogłaby być możliwość włączania/wyłączania przyponu dla każdej z wędek.
Drugie trzy, jakie z chęcią bym widział, to pokazywanie, na ile gwiazdek będzie ryba, jeszcze zanim się ją wyciągnie (taki zubożony sonar  Oczko  ). Tutaj również można by zrobić rozróżnienie dla każdego rodzaju wędek.
Pozostałe cztery talenty pewnie też by się dało wymyślić (np. pokazywanie rekordu personalnego w panelu ryby, pokazywanie w panelu ryby czy ryba rekordowa jest jednocześnie legendarną, itp.).
Odpowiedz
#3
Na oficjalnym też był ten temat poruszany. Możliwość zmiany/ściągnięcia przyponu i dodatkowo możliwość wyłączenia wzmacniacza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości