Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady dla nowego
Witam, nazywam się Piotrek i bardzo przypadło mi do gustu Wasze forum. Na wstępie z góry przepraszam jeżeli pomyliłem działy, czy zrobiłem coś nie tak, w końcu jestem tu nowy...
Do rzeczy. Otóż kiedyś trochę grałem w rybki, a teraz wróciłem i widzę, że mnóstwo się zmieniło. Dobiłem do 66 lvl, ale myślę że z Waszymi poradami pójdzie znacznie lepiej. Chciałbym dowiedzieć się co łowić, aby dostawać najwięcej monet, a co żeby leciało doświadczenie, czy opłaca mi się teraz wydawać banknoty na cokolwiek, czy lepiej zbierać na np 40kg przypony? Troszkę się pogubiłem, troszkę pozapominałem i teraz jestem praktycznie świeżakiem, więc za wszelkie rady będę wdzięczny  Uśmiech
Odpowiedz
1) Pierwsze polecam robić talenty i zadaniach (jak wejdziesz na swój profil tam masz odpowiednią zakładkę).
2) Znajdź klub, rób zadania klubowe i wymieniaj się bonusami klubowymi.
3) przypon zawsze się przyda.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Kasa wszędzie jednakowa (20 monet/kg, z talentem zręczność 24). Doświadczenie na dużych rybach wszędzie podobne. Drobne różnice w zależności od gatunku. Przypony, jak najbardziej, im większe tym lepiej. Natomiast odradzam kupno większych wędek. Duży osprzęt, małe wędki, porobić talenty i ruszać na turnieje. Szybkie wydarzenia, tam gdzie do zdobycia są 3 zanęty i konkursy.
Talenty najpierw zręczność (większe ryby słodkowodne/morskie).
Odpowiedz
A jeżeli chodzi o kluby, to na jakiej to jest zasadzie? Prezenty tam są takie jak wśród zwykłych znajomych? Polecacie jakieś z aktywnymi graczami?
Odpowiedz
Nie, tam są bonusy do siły (w zależności od lvlu osoby co wysyła gifty).

Z uwagi na limit członków ciężko coś polecić. A na jakim portalu grasz?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Na lets-fish.com To ma jakieś znaczenie? Jeżeli tak to można bez problemu odpalić na innym portalu, czy nie bardzo?
Odpowiedz
Nie można. A klubów szukaj z zawodnikami z wysokim lev, najlepiej powyżej 350 (bo wtedy w prezentach jest siła klubowa 29%).
Odpowiedz
A Eventy opłaca się robić? Da się robić zadania z poprzedniego dnia? Bo nie wydaje mi się, abym mógł na tym zyskać więcej bonusów i zanęt niż użyję... Nie licząc tych szybkich, bo je raczej łatwo.
Odpowiedz
Eventy jak najbardziej są opłacalne,oczywiście na początku trzeba mierzyć siły na zamiary i nie porywać sie na wszystkie,zacznij od 3-dniowych,łatwiej skończyć nie mając błystek i powoli nabijesz $ na zakupy(ja tak zaczynałem).Zadania z poprzedniego dnia zrobisz, jeśli błystki w plecaku i zanęty będziesz miał. Z przyponami bym nie szalał na początku bo drogie,ale do eventu min. 5 kg,ew.10kę trzeba mieć.
Odpowiedz
Założyłem nowe konto, na fb, żeby mieć szansę na darmowe bankoty itp. Zaczęły się mistrzostwa i jestem w szoku. Wędka daje mi możliwość wyciągania ryby 35 kilo, gdybym miał bonusy +100% to miałbym 70, mnożąc to przez 6 wychodzi 420, dobra powiedzmy że dałoby radę 450 kg... Więc jakim niby cudem pierwszy koleś, mając 24lvl z 6 ryb wyciągnął ponad 1015 kg??? Co to ma w ogóle być???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości