Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwanie speca od Androida
Cześć.
W ostatnich dniach parę osób pisało do mnie na priv w celu udostępnienia starszych wersji gry na Androida.
Czy ktoś jest na tyle obeznany z Androidem by wyłuskiwać co update czysty plik APK (bez reklam z jakiś innych serwisów)?
Wtedy bazę wersji zrobimy u nas na forum.

Jak coś proszę o info na priv lub w tym temacie.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
O ile wiem, na stronie apkpure.com można ściągnąć zarówno ostatnią wersję, jak i kilka wcześniejszych.
Tutaj jest link: https://apkpure.com/let-s-fish-sport-fis...s.letsfish
Gra ściągnięta przez tę stronę nie ma żadnych dodatkowych reklam (oprócz oczywiście tych od Ten Square Games), ani nic więcej nie instaluje. Sam korzystam od kilku miesięcy z Let's Fish ściągniętych przez apkpure i wszystko działa bez zarzutu. Niedawno ściągałem aktualizację i też nie było najmniejszych problemów.
Zaletą takich gier jest to, że nie są powiązane z żadnych sklepem (ani Google Play, ani Android Store), więc nie trzeba się do żadnego z nich logować, żeby zainstalować, czy uruchomić grę.
Oczywiście niczego nie gwarantuję, bo ani nie jestem właścicielem strony, ani nie mam pojęcia, jak to działa. Mówię jedynie, że u mnie wszystko działa bez najmniejszych problemów Uśmiech

Co do samodzielnego robienia backupów, to w sklepie Google Play jest wiele programów, które w prosty sposób mogą zrobić backup w postaci pliku .apk. Jeszcze łatwiej robić takie backupy, gdy zainstaluje się grę i aplikację do robienia backupów na komputerze - albo przez BlueStacksa, albo jako Android-x86 w dowolnej wirtualnej maszynie.

Ja jednak osobiście nie będę robił kopii, bo, tak jak mówiłem, korzystam z aplikacji ściąganych przez apkpure, więc niby oficjalne, ale nieoficjalne Oczko
Odpowiedz
Dzięki za link. Myślę, że to chyba rozwiąże sprawę.
Takich serwisów jest sporo, ale większość jak googluje dodaje reklamy. Tam ich nie ma (póki co).
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
U mnie na pewno reklamy się nie pokazują (oprócz wspomnianych od TSG). Wszystko działa prawidłowo, wszelkie konkursy, turnieje, mistrzostwa, itp. Wiadomo, nie działają pojedynki i szybkie wydarzenia, ale to dlatego, że tych opcji nie ma w ogóle w wersji mobilnej.
Banknoty za oglądanie reklam też są naliczane prawidłowo.
Ściągałem ze strony również inne programy i jak do tej pory, żadnych zastrzeżeń nie mam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości