Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
115-tki, a błystki dedykowane
#1
Jeśli ryba bierze tylko na błystkę, to jak, Waszym zdaniem, łatwiej jest złowić 115-tkę - na błystkę dedykowaną (która wyławia prawie wyłącznie ryby danego gatunku, ale nie posiada dolnego limitu), czy na błystkę ogólną z odpowiednio dobraną dolną granicą przedziału?
Odpowiedz
#2
według mnie na błystkę dobrze dobraną ja na dedyki złapałem chyba 3 rybki ( spin ) a mam ponad 120 legend
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź. Tak mi się właśnie wydawało, że ogólna może być lepsza, bo poluję na Azjatyckiego Suma Długopłetwego z wykorzystaniem dedyka, ze 20 zanęt już poszło, a legendy wciąż nie widać, mimo że rybka nie jest jakoś specjalnie wielka, więc powinna w miarę szybko wpaść. No nic, trzeba będzie się pobawić z ogólnymi.
Odpowiedz
#4
(14.06.2016, 12:38)Alojzy Worker napisał(a): Dzięki za odpowiedź. Tak mi się właśnie wydawało, że ogólna może być lepsza, bo poluję na Azjatyckiego Suma Długopłetwego z wykorzystaniem dedyka, ze 20 zanęt już poszło, a legendy wciąż nie widać, mimo że rybka nie jest jakoś specjalnie wielka, więc powinna w miarę szybko wpaść. No nic, trzeba będzie się pobawić z ogólnymi.

Alojzy - dzisiaj wlaśnie go dostałem na 115 :Uśmiech a zestaw miałem na zbrojnogłowego. - 25,5/130/makrela/j.o /sieci 45kg. mój przypon to 20kg. , mozesz koroną czy Q jakby nie był chętny . powodzenia .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości