Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na mobile
Cześć. Pewnie sami zauważyliście, że w ostatnich dniach zmieniło się nieco w mobilnej wersji gry.

Jeśli macie jakiś merytoryczny feedback, jakieś uwagi, sugestie, błędy, piszcie tutaj, to postaram się przekazać gdzie trzeba.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Uśmiech 
cześć Uśmiech  w wersji mobilnej mogli by wreszcie umożliwić założenie błystki z poziomu okna  informacji o rybie - jak mi przychodzi szukać w plecaku to mnie krew zalewa Oczko mała rzecz a jak ułatwia życie - pozdrawiam
Odpowiedz
(4.08.2016, 09:40)Piotrekkk napisał(a): Cześć. Pewnie sami zauważyliście, że w ostatnich dniach zmieniło się nieco w mobilnej wersji gry.

Jeśli macie jakiś merytoryczny feedback, jakieś uwagi, sugestie, błędy, piszcie tutaj, to postaram się przekazać gdzie trzeba.

prosze o pomoc , bo ta nowawersja nie jest do konca dopracowana, nie da sie na niej grac
Odpowiedz
A konkretniej?
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
witam Uśmiech nie wiem czy o to chodzi - ale u mnie gra straciła na płynności - coś jakby lekko zwolnione tempo , wyświetlanie wyskakujących okien-  z lekkim przycięciem/zawahaniem - telefon ten sam , parametry łącza wifi też - a jednak się zmieniło - pozdrawiam
Odpowiedz
Z tego co dowiedziałem się, na dniach mają być aktualki poprawiające płynność gry.
Odpowiedz
dzięki za info - poczekamy Uśmiech
Odpowiedz
Po każdym wyłączeniu gry mnie wylogowywuje. Czy da się jakoś zapamiętać hasło?
Pomogłem? Dodaj punkt reputacji.
Odpowiedz
Grasz przez fb, kontem z lets-fish.com czy kontem goscia?
Odpowiedz
Konto z LF
Pomogłem? Dodaj punkt reputacji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości