Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upiorne Polowanie 31.10-2.11.2016
Wątek do pomocy w evencie Uśmiech
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
mam pytanie ....czy moze ktos ku....wie jak zlowic szczupaka mutanta ,bo probuje od rana i mi nie zalicza zadnej ryby mimo ze jest ryba konkursowa.
Odpowiedz
Masz zestaw na halloween?
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Mnie żaden szczupak nie wchodził na Błękitnym Cyplu, ale wszystkie szybko i bezproblemowo weszły na Lake Superior.
Odpowiedz
A czytaliście opis zadania? bo u mnie tylko na halloweenową wędkę i na wskazanym łowisko. A widzę po wpisach na czacie, że niektórzy łowią byle gdzie.
Odpowiedz
Opisy się prawdopodobnie zmieniły. Gdy ja łowiłem (kilka godzin temu), to kończyły się słowami "Upiorna Wędka". Łowiska nie były podane.
Odpowiedz
no przeciez wyraznie pisze  ze na wedke halloweenowa ale o lowisku nie ma wzmianki wiec chyba nie musze testowac wszystkich lowisk bo to juz sa jaja....
Odpowiedz
A spróbuj wyczyścić przeglądarkę? może niedawno dodali pełniejsze opisy u Ciebie się gra jeszcze nie odświeżyła.
Bo ja zacząłem gra niedawno, więc może kilka h temu jak pisał Alojzy ich nie było.
Odpowiedz
ok dzieki
Odpowiedz
zalapal mi ...dzieki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości