Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadanie - 18.03.2017
Ryba: jesiotr krótkonosy
Cel:36 kg

[Obrazek: exN8xnRl.png]
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
[Obrazek: IFmhQUZl.png]

Różnica: 0kg
-->Wykaz ryb 100/100 <--

Pomogłem? Dodaj punkt reputacji  Wywracanie oczami

NK UID: person.d1f20c79d6b3676d
jesiotr krótkonosy 36,019 kg
[Obrazek: vxKS9dhl.png]
NK     UID: person.df8abbd18603b9c7
Widzę, że udało mi się zdobyć drugie miejsce :-) 
Dziwię się tylko, że mimo różnicy 19 gram między rybą Rybołapa i moją, rezultaty w doświadczeniu i cenie są identyczne.
Zaliczone.

Różnice mogą wynikać z różnic w talentach, balansowych itp. Jeśli sugerujesz modyfikację zdjęcia, ja na to niestety nie ma wpływu. Nie zweryfikujemy od zaplecza. To głównie ma być zabawa. Póki co nie widzę jakiś dużych manipulacji, jeśli będą w przyszłości - będą po prostu inne akcje.
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Ja gram dopiero od niedawna i pewnie zasób wiedzy mam jeszcze mizerny, dlatego mnie to zdziwiło. Podobnie w zadaniu z 19.03.2017 - punktacja ryby różniącej się o 1 gram od zadanej wagi mocno odbiega od punktacji zwycięzców. Prawdę mówiąc - modyfikacja zdjęcia nie przyszła mi do głowy, ale skoro sam to napisałeś, to pewnie Tobie też podejrzenia chodzą po głowie. Pozdrawiam.
W odniesieniu o podejrzenie o modyfikację zdjęć dodaję w miejscu krzyżyka swój znaczek aby utrudnić kopiowanie i zgłaszanie złowionej przeze mnie ryby.Tak jak to miało miejsce dnia 04.02.2017 ryba do złowienia Brzana a skopiował KRZYCHU,tak jak to zrobił 22.01.2017-Jesiotr Biały i Abotoado.Do sprawdzenia w archiwum olimpiady a od siebie dodam że to ja pierwszy zgłosiłem rybę zobaczcie godzinę zgłoszenia a wy chcecie ze mnie zrobić OSZUSTA żenada!!!
-->Wykaz ryb 100/100 <--

Pomogłem? Dodaj punkt reputacji  Wywracanie oczami

NK UID: person.d1f20c79d6b3676d
Ale czy ja Cię oskarżam o oszustwo? Nic takiego nie napisałam, mój wpis jest późniejszy, więc jak mogę twierdzić, że zmodyfikowałeś moje zdjęcie? Po prostu wyrażam zdziwienie, że wyniki są identyczne, nic ponadto. Skoro Piotrekk napisał, że to może wynikać np. z talentów, to ja taką wersję przyjmuję do wiadomości.
Rybołap,  Twoje osiągnięcia są imponujące i sama - przyznaję  - często korzystam z Twojej listy 100/100, bo to bardzo dobre zestawienie. 
Proszę tylko, abyś nie wkładał w moje słowa czegoś, czego nie napisałam. Powodzenia!
Słuchajcie i tak nie mamy narzędzi do weryfikacji. Mam nadzieję, że każdy rozumie, że to tylko zabawa.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości