Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wagi "starych" 115
#1
Witam
Od  momentu wprowadzenia gazet i szkolenia bardzo często łapię się na tym, że łapiąc rybę o wadze z poziomu o jeden niższego od poziomu jej wyszkolenia nie mam pojęcia jak bardzo wyśrubowany jest ten wynik i jak daleko mam do maxa wynikającego z poziomu wyszkolenia tej ryby.

Brak możliwości dokładnego określenia maksymalnych możliwości wagowych przy danym poziomie wyszkolenia ryby bywa bardzo irytujący podczas eventów, a jeszcze bardziej w zawodach typu OPEN gdzie dużo trudniej mniej więcej określić nasze możliwości bo nie mamy tu sposobności by stosunkowo łatwo (jak na przykład w rybie dnia) podejrzeć u rywali na ile punktów przelicza się złowiona przez nich ryba i w ten sposób mniej więcej określić granice wagowe dla swojego poziomu szkolenia tej ryby.

Nie byłoby z tymi obliczeniami żadnego problemu gdybyśmy znali maksymalna wagę dla zerowego poziomu wyszkolenia czyli to co było 115-nastką przed wprowadzeniem gazetek.
Admin w metryczce ryby podaje o ile procent wzrasta maksymalna waga ryby dla posiadanego poziomu wyszkolenia, niestety ta wiedza na nic się nie zdaje jeżeli nie mamy poziomu odniesienia dla tych procentów czyli wspomnianej wcześniej maksymalnej wagi dla poziomu wyszkolenia 0.

Moja propozycja by spróbować stworzyć listę wszystkich rekordów (czyli starych 115) dla ryb nieszkolonych. Taka lista byłaby bardzo pomocna w wielu aspektach gry: eventy, wyzwania, OPEN-y itp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości