Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olewania ciąg dalszy...
#1
Ostrzeżenie 
Od kwietnia czyli jak weszła aktualizacja do tej pory nie mam informacji o postępie w czasie konkursu, pisałem o tym do adminów dziesiątki razy ale nawet nie dostałem żadnej odpowiedzi  Diabeł  Diabeł  .
Taki sam burdel jest z oglądaniem filmów gdzie zamiast dziesięciu mam dziennie GÓRA dwa! Piszę o tym do supportu prawie codziennie ale tak samo jak wyżej jestem totalnie olewany Zły
Faktycznie w tej grze liczą się już tylko pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak nie dobijasz kabzy szefostwu to jesteś traktowany gorzej niż robak, żałosne to i świadczy o poziomie (lub jego braku) ludzi którzy są tu podobno po to by pomagać graczom  Zły  Zły Zły .
Odpowiedz
#2
PODDAJE SIĘ!!!!!!
Ostrzeżenie to potrafiliście mi zapakować, a więc ktoś tu jednak zagląda! Ale problem który opisuję od 8 miesięcy nie został naprawiony!
Czyli wejść pogrozić i zawodnika olać mając nadzieję że po ostrzeżeniu nie będzie już kłapał. Ja się tego spodziewałem, ale tak na żywca gdy wszyscy to widzą tego nie ogarniam.
Odpowiedz
#3
Znowu minęły dwa miesiące i jak do tej pory nic nikt nie zrobił. Dla mnie jest tylko jedno sensowne wytłumaczenie, wychodzi na to, że nikt z wspaniałych informatyków zajmujących się tą grą nie jest w stanie nic zrobić z tym i wieloma innymi błędami, choćby ostatni który jest nie tylko u mnie wszystkie wyciągane ryby są na złoto. Albo się coś potrafi albo nie.
[Obrazek: 1409.gif]
Nawet nie wspomnę o filmach które się ogląda ale przynajmniej za trzy dziennie nie wpływają banknoty.
Ciekawe co mnie czeka tym razem, przypuszczam że na ostrzeżeniu się nie skończy i jakiś mały bananik trzaśnie bo to jest JEDYNA rzecz na którą was stać.
  [Obrazek: j2z1m210.gif]
Odpowiedz
#4
Spróbuj może skontaktować się e-mailem, zazwyczaj to jest najszybsza droga odpowiedzi.
Odpowiedz
#5
(9.03.2020, 11:58)marek napisał(a): Spróbuj może skontaktować się e-mailem, zazwyczaj to jest najszybsza droga odpowiedzi.

Maile też wysyłam, kiedyś dostawałem w odpowiedzi formułkę z automatu czyli dziękujemy postaramy się i podobne bzdety. Tylko od ponad miesiąca admini mają mnie tak głęboko, że nawet nie raczyli odpisać nie mówiąc już o jakimkolwiek rozwiązaniu jednego choćby z wielu felerów, no cóż dla mnie dno!
Odpowiedz
#6
Właśnie zauważyłem że za miesiąc będę świętować
  [Obrazek: urodzinowe072.gif] 
Dokładnie w kwietniu minie ROK!!!! Jak zgłosiłem błąd z brakiem info w czasie konkursów!
[Obrazek: fajerwerki007.gif] 
BRAWA DLA ADMINÓW, TYLKO TUTAJ MOŻNA BYĆ TAK DŁUGO OLEWANY!!!
Odpowiedz
#7
Nie znam całej historii Twoich sporów ale temat mega dziwny..
Odpowiedz
#8
(11.03.2020, 20:32)marek napisał(a): Nie znam całej historii Twoich sporów ale temat mega dziwny..

Kolego krótko tu grasz to jeszcze Cię dziwią takie "popisy" władców pokazujących swój poziom i notorycznie nas zlewających  Ściana
Kilka dni temu dorzuciłem nowy temat w pomysłach i tak ich prawda zabolała, że skasowali go zresztą według mnie bezprawnie lecz to normalka że mają w dupach nas i to co sądzimy o ile nie są to pochwały ale to nie o mnie świadczy nędznie lecz o ludkach tak wyzerowanych z jakiejkolwiek kultury pokazujących takimi zagrywkami obecność na forum ale żeby dopełnić psiego obowiązku i odpowiedzieć na moje pytania nie są wstanie, cóż widocznie słoma z gumaków zbyt nerwy uciska.
A wracając do  maili to ostatnimi czasy od jakiegoś miesiąca nie dostaję nawet tych bzdur zwrotnych z automatu wysyłanych czyli w swej bezgranicznej arogancji mnie zblokowali i nawet nie docierają do nich powiadomienia o błędach które sami stworzyli i nie są w stanie nic z tym zrobić pokazując jak żałośnie mało potrafią bo w innym wypadku to raczej mając wiedzę i pojęcie by to ogarnęli. Przekraczają wszelkie granice lecz mam to głęboko bo już dawno stwierdziłem iż nie należy szarpać nerwów na tak tępe zagrywki pokazujące poziom tak gdzieś nooo tylko ciut wyżej niż śniegowy koleżka jakiego w tym roku nie mogłem skleić przez zbyt ciepłą zimę Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech ale cieszy że ma tak godnych zastępców!!!
ŻENADA NIE ADMINI!!!!!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości