Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oznaczenia rekordów
Cześć. Dostałem zapytanie od twórców gry odnośnie oznaczeń ryb podczas łowienia np. gruba ryba itp. Co sądzicie o nowych oznaczeniach, czy się podobają Wam czy nie? Jak nie to dlaczego? Czy chcielibyście wrócić do starych lub co zmienić w tych nowych, aby były bardziej pomocne? Dziękuję z góry za sugestie.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Tak ja pisałem na Twoim blogu - najlepszym wyjściem będzie powrót do starych oznaczeń. To nowe rozwiązanie jest kompletnie nietrafione i trochę brakuje tych kolorowych paseczków, szczególnie „starym” graczom…
Odpowiedz
Zdecydowanie powrót do starych oznaczeń.
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Cześć. Też jestem za powrotem do starych oznaczeń z paskiem.Z nowego oznaczenia przeniósłbym tylko kolor przy złapaniu legendarnej rybki.
Odpowiedz
Na oficjalnym profilu na fb https://www.facebook.com/PlayLetsFish/p ... permPage=1 pojawiła się notka z zapowiedzią zmian.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Też chciałabym powrotu starych oznaczeń.
UID: alone.f50beed9752094b0
Odpowiedz
Ja rowniez jestem za starym oznczeniem
Odpowiedz
Jestem za powrotem do starych oznaczeń.
Odpowiedz
oznaczenia nie są złe, tylko brakuje oznaczenia rekord ryby można by go zrobić jak rekord świata pod grubą rybą
Odpowiedz
Witam

widzę , że temat nieco zamarł ale mimo wszystko chciałbym dodać, że w obecnej formie oznaczeń brakuje mi kolorowej tabliczki rekordu własnego danej rybki (nie chodzi mi o ogólny rekord ryby , który jest obecny), w starym systemie istniał, teraz go nie ma.
UID: alone.f5b3d89569a74b2e
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości