Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukończony event - błędna punktacja
Witam,
ukończyłam event Dookoła Świata robiąc wszystkie zadania z każdego dnia, każde dzienne okienko miałam odhaczone na zielono a na dole 25/25 pkt jednak w ogólnym podsumowaniu uzyskałam tylko 1399 pkt i info o jednym brakującym pkt do kolejnego progu :/ Myślałam, że to tylko błąd w ogólnym podliczeniu ( musiał być już wcześniej bo miałam np. 101 brakujących pkt do kolejnego progu) ale nagród za ukończenie niestety nie dostałam, tylko za 9 próg Smutny Nie zrobiłam niestety screena, nie pomyślałam , no bo logicznie myśląc jak może brakować 1 pkt? Napisałam do supportu, jeszcze nie mam odp.
UID: alone.f50beed9752094b0
Odpowiedz
Szkoda, że nie poinformowałaś supportu od razu jak tylko zauważyłaś te 101 punktów. Ale myślę, że skończy się pozytywnie
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Dabar; nie poinformowałam bo nie jestem pewna czy za każde ukończone zadanie jest 25 pkt czy jest różna punktacja która końcowo daje wynik 1400 pkt, zbyt krótko gram żeby wyłapać zawczasu że coś nie tak :/ Nigdzie też nie ma dokładnie opisanych zasad, przynajmniej ja nie wiem o takich.
Odpowiedz
To jest specyfika tej gry, nigdy niczego dokładnie i do końca nie bedziesz wiedzieć. Podobnie jak na prawdziwych rybach. Dlatego trzeba się zabezpieczać screenami i dokładnie czytac to co jest napisane, a że za kazde zadanie 25 pktów to jest napisane.
Według mnie zalicza Ci ten event tylko musisz poczekac ze 2 tyg. Przypomnij im klikajac w ODPOWIEDZ w ostatnim mailu który dostałas.
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Dzięki dabar Uśmiech
Wiem, że jest napisana punktacja ale nie jestem pewna czy już w pierwszym dniu nie było żle naliczone i stąd moje wrażenie, że punktacja może być inna niż 25 :/ A dopuszczałam taką możliwość bo przecież nagrody też są niby przyznawane za 1, 2, 3 miejsce a w rzeczywistości albo się wygrywa albo nie.
Odpowiedz
Niestety mimo przypomnienia do dziś nie uzyskałam odpowiedzi na moje zgłoszenie Smutny
Odnoszę wrażenie, że support w ogóle nie czyta tych wiadomości :/
Odpowiedz
Napisz jeszcze raz na support (tu na forum nikogo od nich nie ma).
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości