Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa
mistrzostwa powinny być na podobnych zasadach jak turnieje.
99% graczy nie ma szans.
jak złowić rybę 400 czy 500 kg mając 45 lvl i wędkę 75 kg.
Odpowiedz
Gdyby tak było, to pewnie nagrody byłyby mniejsze...
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Może wracam do tego wątki prawie po roku, ale uważam w/w sugestię za normalną i w pewnym sensie za sprawiedliwą.
Co z tego, że nagrody byłyby niższe ... W tej chwili z lvl 50 nie mam żadnych szans na jakiekolwiek nagrody ...

Może dobrym pomysłem byłoby organizowanie mistrzostw na podstawie rang ( te same gatunki ryb, ale waga adekwatna do rangi )
UID: alone.636837db87cb4f36

Odpowiedz
To nie jest dobre rozwiązanie. Bo arcymistrz zaczyna się od lev 250. I jak taki 250 lev ma konkurować z 377 na dużej rybie?

Ryby powinny być tak dobierane, aby były dostępne dla każdego z danej rangi. Tyle tylko, że wtedy wejście do setki graniczyłoby z cudemUśmiech Choć teraz też tak jest. Ostatnie mistrzostwa, 6x99pkt i 187 miejsceUśmiech

Mistrzostwa są dla maniaków siedzących po 36h z kijem "w ręku". Za wytrwałość należy się nagroda. Choć marzy mi się powrót do starych czasów gdzie nie było magii ani sonarów.
Odpowiedz
(6.11.2015, 20:54)kropla1 napisał(a): Może dobrym pomysłem byłoby organizowanie mistrzostw na podstawie rang ( te same gatunki ryb, ale waga adekwatna do rangi )

Popieram. Wtedy szanse byłyby równe wg mnie.
Odpowiedz
(6.11.2015, 21:24)Burzanov napisał(a): To nie jest dobre rozwiązanie. Bo arcymistrz zaczyna się od lev 250. I jak taki 250 lev ma konkurować z 377 na dużej rybie?

Jest to bardzo duża przepaść - wiem, ale może rozwiązaniem mogłoby być utworzenie nowej rangi dla 300+
Wyobraź sobie teraz jakie szanse na 'Top 100' mają levele mniejsze od 250 . :|
UID: alone.636837db87cb4f36

Odpowiedz
szanse by się wyrównały gdyby mistrzostwa organizowane były na najmniejszym dostępnym dla danej rangi sprzęcie. W obecnej chwili osoba zaczynająca grę w randze nie ma nawet cienia szans z ludzmi którzy mają dostęp do sprzętu za banknoty lub perły
Odpowiedz
Najmniejszy dostępny spławik dla każdej rangi to 0,7 Uśmiech

Tak naprawdę w dobie magii i sonarów, żadne rozwiązanie nie będzie dobre. Mistrzostwa gdzie zużywane jest tylko jo, to dla twórców kiepskie mistrzostwa. Im więcej zużytych bonusów (płatnych) tym lepiej.

Ta gra ma mnóstwo ciekawych pomysłów i jeszcze więcej beznadziejnych. Tak naprawdę należałoby grę stworzyć od początku, wykorzystując obecne doświadczenie. Bez kantów, oszustów itd.
Odpowiedz
Szczerze, dla mnie zanęta JO nie jest dobrym rozwiązaniem. Ona tylko wypełnia lukę łowienie bez zanęty czy z (nie wiem czy to błąd, ale łowienie ze źle dopasowaną zanęta daje lepszy wynik niż bez niej). Inne bezpłatne zanęty w niektórych sytuacjach dają lepsze rezultaty.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Tak, bo jo, to taka odmiana Q, tyle, ze za darmo. Jo, jest uniwersalną zanętą działającą na wszystkich łowiskach i dość skuteczną o czym świadczą łapane na nią 115.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości