Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programiści
[Obrazek: re2KlBP.jpg?1]

Ktoś mnie oświeci jak to możliwe bo z moich wyliczeń to ni huhu
Odpowiedz
Co się nie zgadza?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Pewnie chodzi o wagę ryby, też nie wiem jak to możliwe na 33 lvl wyciągnąć taką rybę.
UID: alone.7b566efdb5ced763
Odpowiedz
Nie wiem czy to jeszcze możliwe bo mnie to już nie interesuje ale - jeżeli możliwe - to wystarczy wylosować w "kostce" i kupić wędkę i żyłkę przysługujące na wyższych poziomach.
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Napisałem o tym do supportu zobaczymy ale coś tu śmierdzi bo dużo Chorwatów tak ma czyżby jakiś nowy trik...
Odpowiedz
A czy ta osoba jest na liście z botem?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
A gdzie to sprawdzić?
Odpowiedz
jednak chyba to jest mozliwe-chociaz nie przeliczalem ale nie jest to wynik bota tylko wpompowania zlotowek na konto i po maksymalnych benkach wchodza takie wyniki ale mam nadzieje ze glosze tutaj herezje i okaze sie to botowalna zagrywka chorwackich milosnikow php
harnas
Odpowiedz
Wybaczcie archeologię, ale czy na 300 morską byłoby to możliwe?
Odpowiedz
Burzanov napisał(a):Wybaczcie archeologię, ale czy na 300 morską byłoby to możliwe?
Kiedyś mając poziom 25 i wędkę morską za banknoty łapało się rybki grubo ponad 500kg przy przeliczniku x2 - wagi wędki. Teraz jest x3 waga wędki więc jaknajbardziej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości