Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana gry
#1
Witam, moim zdaniem, niektóre rzeczy z tej gry, jak np. "podgląd" expa był lepszy kiedyś niż teraz.
Fajny był też drop na atlantyda (ok. 3 k expa i 20 K złota) Co moim zdaniem było lepsze, proponuje żeby ten drop wrócił (chodzi głownie o atlantyde bo dostęp tam nie jest łatwy, by najmniej nie był)

[Obrazek: drop1.png]
Odpowiedz
#2
Bo rewolucji październikowej i lutowej chyba raczej nie...
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
#3
Kiedyś było znacznie lepiej. Co 7 dni 15 $ a,nie to co teraz..nagrody za ostatni dzień logowania były elitarne teraz to jest wielka kupa.Co chwile licencja albo podbierak.. Litości nie róbmy jaj z pogrzebu. Następnym dumnym wymysłem były perły. Po co wymyśli perły?? Oczywiście żeby przytulić sos.Teraz pytanie co mam zrobić z ilością kilkuset mln złotych monet?? Dalej nagrody za kolejny poziom. Po kiego ch.. Dają tego żywca??? Ja mam ich ok 8 tyś sztuk. A są tacy którzy mają więcej. Mistrzostwa.. Nie można zrobić mistrzostw np na małym jeziorku?? Tylko sztucznie na jakiś dziwnych łowiskach windując wagę ryb tylko po to aby jak najszybciej zarobić?? Rozumiem twórcy gry też muszą zarobić za swoją pracę ale nie dajmy się zwariować.
Odpowiedz
#4
egon_swp napisał(a):Kiedyś było znacznie lepiej. Co 7 dni 15 $ a,nie to co teraz..nagrody za ostatni dzień logowania były elitarne teraz to jest wielka kupa.Co chwile licencja albo podbierak.. Litości nie róbmy jaj z pogrzebu. Następnym dumnym wymysłem były perły. Po co wymyśli perły?? Oczywiście żeby przytulić sos.Teraz pytanie co mam zrobić z ilością kilkuset mln złotych monet?? Dalej nagrody za kolejny poziom. Po kiego ch.. Dają tego żywca??? Ja mam ich ok 8 tyś sztuk. A są tacy którzy mają więcej. Mistrzostwa.. Nie można zrobić mistrzostw np na małym jeziorku?? Tylko sztucznie na jakiś dziwnych łowiskach windując wagę ryb tylko po to aby jak najszybciej zarobić?? Rozumiem twórcy gry też muszą zarobić za swoją pracę ale nie dajmy się zwariować.


I tu kolego masz racje zgadzam się z Tobą w 100 %. A dodam od siebie czy turnieje te 3 godzinne tez by mogły być na rybach różnych wag a nie tylko największe. Bo jak by było do złapania np Amur Czarny to każdy by miał szanse a nie tylko kupować sprzęt za banknoty i perły Uśmiech
_AgentP_
UID: alone.56e2f94257262475
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości