Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z logowaniem
Założyłem konto poprzez Onet. Przy pierwszym logowaniu pojawiła się możliwość zmiany nick-u więc to zrobiłem będąc przekonanym, że będę mógł się logować poprzez nowy nick. W związku z tym nazwy wygenerowanej przez Onet nie zapisałem i jej nie pamiętam. Do 05.03 logowałem się bez problemu przez Onet podając adres e-mail i hasło, natomiast od dzisiaj twórcy gry wycofali możliwość takiego logowania i mam problem - nie mogę wejść do gry bo "nieprawidłowy login". Napisałem w tej sprawie do supportu i poczekam na ich odpowiedź ale ...
A może istnieje proste rozwiązanie mojego problemu?
Odpowiedz
Poszukam i dopytam.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Gargamelek napisał(a):Założyłem konto poprzez Onet. Przy pierwszym logowaniu pojawiła się możliwość zmiany nick-u więc to zrobiłem będąc przekonanym, że będę mógł się logować poprzez nowy nick. W związku z tym nazwy wygenerowanej przez Onet nie zapisałem i jej nie pamiętam. Do 05.03 logowałem się bez problemu przez Onet podając adres e-mail i hasło, natomiast od dzisiaj twórcy gry wycofali możliwość takiego logowania i mam problem - nie mogę wejść do gry bo "nieprawidłowy login". Napisałem w tej sprawie do supportu i poczekam na ich odpowiedź ale ...
A może istnieje proste rozwiązanie mojego problemu?
Mam jeszcze taki pomysł na szybko. Spróbuj użyć opcji zapomniane hasło, tam jest stary wygląd http://naryby.onet.pl/lostPassword
Ew. po logowaniu podejrzyj aktualny login.
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Niestety - dostałem tylko nowe hasło (zapisałem!) i nic więcej
Ale pojawiła się "stara" możliwość logowania poprzez Onet więc skorzystam (strona z logowaniem do zakładek)
Jakby nie patrzeć - pomogło. Dziękuję
Odpowiedz
A jak się zalogujesz nie widzisz nicku? Bo niebawem starej opcji nie będzie.
Odpowiedz
Jest tylko mój zmieniony przeze mnie nick - nazwy nadanej mi przez Onet nie widać.
Jak i taką możliwość usuną to będzie problem - kupiłem banknoty i co dalej? Może support wymyśli jakieś rozsądne rozwiązanie. A na razie cieszę się grą
Ale z tego co czytam na czacie to nie tylko ja mam taki problem
Odpowiedz
Na początek zapisz sobię UID i napisz opis sprawy na http://support.tensquaregames.com/hc/pl ... 61-Na-Ryby

Postaram się wieczorem poszukać alternatywnej metody (bo kiedyś była).
Odpowiedz
A mam pytanie, czy jak ustalałeś nick (w samej grze) podawałeś adres mailowy na onecie czy jakiś inny?
Wtedy na stronie http://lets-fish.com/lostPassword spróbuj zresetować hasło podając maila podanego przy ustaleniu konta (jeśli nie pamiętasz maila, to nie da nic opcji zrobić). Login jest twój nick z gry.
Jeśli to nie pomaga, napisz zgłoszenie na support z podaniem UID spod gry i opisem sprawy.
Odpowiedz
Może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem więc powtórzę: "Założyłem konto poprzez Onet. Przy pierwszym logowaniu pojawiła się możliwość zmiany nick-u więc to zrobiłem będąc przekonanym, że będę mógł się logować poprzez nowy nick. W związku z tym nazwy wygenerowanej przez Onet nie zapisałem i jej nie pamiętam. Do 05.03 logowałem się bez problemu przez Onet podając adres e-mail i hasło, natomiast od dzisiaj twórcy gry wycofali możliwość takiego logowania i mam problem - nie mogę wejść do gry bo "nieprawidłowy login". Wykorzystując moje konto na Onet.pl do chwili obecnej tak się loguję. Powtórzę: próba wejścia do gry poprzez wpisanie "mojego" loginu na stronie gry z logowaniem kończy się niepowodzeniem.
alone.7e310405b3f2afca
Odpowiedz
To ja też powtórzę. Hasło, którym logujesz przez onet to nie jest hasło do gry.
Loginem do gry jest twój nick w grze (żaden adres mailowy). Widać go po prawej na górze.
[Obrazek: 2015-03-07_20h42m07s_001.png?w=395]
Teraz to kwestia hasła. A w tym celu przeczytaj mój wcześniejszy wpis.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości