Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banknoty i EXP za nowych Znajomych...
Pewnie wiecie lub nie wiecie ale w tej chwili za Zaproszenie Nowych znajomych płacą banknoty...;-)Dokładnie za 50 osób możemy dostać:
250 banknotów
80 EXP x10
20 EXP x5
10 EXP x2(15minut)
10 EXP x2(5minut)
Przynajmniej ja tak dostałem na lets-fish.com
Zasada-po przyjeciu lub zaproszeniu nowych znajomych logujemy się do gry przez Tablet lub Smartfon i na tych urządzeniach odbieramy nagrody.

Jak zainstalować grę Let's fish na urządzeniu z systemem Android:
1.Wchodzimy na naszym urządzeniu do sklepu PLAY klikając w odpowiednią ikonkę.
2.W górnym pasku wyszukiwarki wpisujemy Let's Fish: Sport Fishing.
3.Klikamy przycisk Instaluj a nastepnie przycisk Akceptuje.Gra się ściąga na nasze urządzenie.
4.Po zainstalowaniu się gry klikamy na jej ikone i uruchamiamy.
5.Po uruchomieniu gry mamy 3 możliwe opcje zagrania w Let's Fish:
-OPCJA 1-Klikając na przycisk GRAJ-w tej opcji automatycznie zakładamy nowe konto i zaczynamy grę od nowa,
-OPCJA 2-Klikając na przycisk GRAJ NA KONCIE Z FACEBOOK-w tej opcji łączymy się z naszym kontem z gry na Facebooku jeżeli takie mamy lub możemy założyć zupełnie nowe konto i grać od nowa,
-OPCJA 3-Klikając na GRAJ NA KONCIE Z LET'S-FISH.COM-w tej opcji łączymy się z naszym kontem które posiadamy na oficjalnej stronie gry lub powiązanych(np. Onet lub Komputer świat).

WAŻNE:

-Jeżeli pierwszy raz gramy przez smartfon lub tablet-dostajemy dodatkowo 50 banknotów za połączenie kont-czyli za to że gramy i na komputerze i na urządzeniu mobilnym.
-Wersja Androida na naszym urządzeniu musi być w wersji minimum 4-na niższych gra się nie zainstaluje.

Niebawem będzie możliwość odbierania nagród przez komputer-info od Piotrekkk który pisał w tej sprawie z Supportem...
Pozdrawiam:
Aldeo
UID: alone.ed182ba767ba0897
Odpowiedz
Ale tylko raz to działa Uśmiech Chyba, że to tylko u mnie tak jest. Jak tydzien temu o tym pisałem na forum to było nie dowiary Uśmiech
Odpowiedz
A jest konieczne żeby odebrac nagrode na telefonie lub tablecie?
Odpowiedz
rogal12355 napisał(a):Ale tylko raz to działa Uśmiech Chyba, że to tylko u mnie tak jest. Jak tydzien temu o tym pisałem na forum to było nie dowiary Uśmiech
Nie ważne ile ważne że działa..;-)
Odpowiedz
pancio1976 napisał(a):A jest konieczne żeby odebrac nagrode na telefonie lub tablecie?

Tak ale lada dzień będzie można również na komputerze...

Piotrekkk pisał na ten temat z Supportem.
Odpowiedz
To chodzi o nowe osoby czy tylko zaproszenie do znajomych ???
_AgentP_
UID: alone.56e2f94257262475
Odpowiedz
_AgentP_ napisał(a):To chodzi o nowe osoby czy tylko zaproszenie do znajomych ???

O zaproszenie kogokolwiek do znajomych-nowych-czyli osób które nie są jeszcze na Twojej liście...
Odpowiedz
Po którymś zaproszeniu już nie dają banknotów ani gwiazdek a szkoda . Ja dostałam baksy i same niebieskie gwiazdki 41 sztuk.
Odpowiedz
Też tak miałem-kilka dni nic a wczoraj znowu wpadły gwiazdki i banknoty...
Sądzę że to wina po stronie Supportu i niebawem to naprawią...
Odpowiedz
ale czy na komputerze tez wpada czy tylko na mogilnych ????
_AgentP_
UID: alone.56e2f94257262475
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości