Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kogo rekord?
Witam
Miałem rekord raka pospolitego na Morrayu. Miałem. Ktoś z tą samą wagą ma go teraz. Czy ktoś może wie na jakiej podstawie są przyznawane rekordy? Wysłałem też zapytanie do supportu ale może tu mi ktoś wyjaśni. Screenshot mam ale co z tego :/
Pozdrowienia
Odpowiedz
Hej, jeśli waga jest ta sama, rekord należy do jednej z osób. Nie ma chyba na to reguły.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Na czacie w grze Kajmanek podpowiedział, że liczy się niższy UID więc pierwszeństwo mają najstarsi gracze. Jeżeli tak jest to moim zdaniem jest to bardzo nieuczciwe i krzywdzące. Czekam na oficjalną odp. suportu.

Piotrekkk napisał(a):Hej, jeśli waga jest ta sama, rekord należy do jednej z osób. Nie ma chyba na to reguły.
Odpowiedz
Tu oficjalnej odpowiedzi nie uzyskasz. Poza tym co znaczy niższy UID? Na niektórych portalach np. Facebook UID pobierany jest z fb, podobnie na nk, i nie ma wpływu na staż w grze.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Każdy kto wyrówna to pobijany rekord, abyś został na stałe musisz jako pierwszy złowić rekord świata i musi to być115 Uśmiech
_AgentP_
UID: alone.56e2f94257262475
Odpowiedz
Złowiłem 115 i jest to rekord świata. Następny jedynie go wyrównał ale on jest rekordzistą. Niższy UID - to myślałem jak ktoś gra dłużej niż ja to ma niższy. Pewnie się mylę. Tak czy inaczej teraz już mnie nie dziwi, że w rekordach niektórzy mają tak wiele ryb. Szkoda mi grania już a nawet się bawiłem. Jednak w grze najważniejszy jest staż a co za tym idzie high lvl. D3 wracam Duży uśmiech

[Obrazek: FvtNrpQ.jpg]

A z bratniego konta Ksylofon też mi zabrali rekord kulbińca złotoustego. Waga ta sama, rekordzista inny. Screen na forum w rekordach.

_AgentP_ napisał(a):Każdy kto wyrówna to pobijany rekord, abyś został na stałe musisz jako pierwszy złowić rekord świata i musi to być115 Uśmiech
Odpowiedz
Po pierwsze: UID nie tu nic do rzeczy, jest przydzielany losowo.
Po drugie: w sobotę rano albo przed południem waga ryb na tym łowisku została nieznacznie powiększona. Np. na węgorzu dłupołetwym (chyba tak się nazywa) o jeden gram ze 170,290 na 170,291 więc na raku będzie to któreś miejsce po przecinku
i tu dochodzimy do sedna
My widzimy tylko gramy czyli 3 miejsca po przecinku (tak jest podawana waga ryb: 1,633 czyli 1 kilogram i 633 gramy), system liczy do 6 miejsc po przecinku czyli do tysięcznych części grama. Starzy gracze pamiętają Osiągnięcie GRUBA RYBA - kiedyś waga tej grubej ryby była podana w gramach z 3 miejscami po przecinku.
Nawet jeżeli teraz to się zmieniło to tylko na dużych rybach. Małe ryby, których 3% wagi jest mniejsze niż 1 gram liczone są dalej z miejscami po przecinku. Inaczej każdy nie posiadający zrobionej Zręczności mógłby wyjąc uklejkę 115 a przecież tak nie jest.
Legendarne, natomiast - 115 - to wyrównanie rekordu w gramach i części grama nie maja znaczenia.
Tak więc ktoś złowił raka z taką samą wagą co do grama ale przebił cię w częściach grama.
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Dabar dzięki za wyjaśnienie-sam byłem ciekaw jak to jest...
Pozdrawiam.
UID: alone.ed182ba767ba0897
Odpowiedz
Dabar - podziękowania za wyjaśnienie.
Pozdrowienia
Odpowiedz
Darek, tak było kiedyś, teraz tylko UID
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości