Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonusy do monet
Skoro jest bonus do doświadczenia to chyba i powinien być bonus do monet...
(Czas działania jednego bonusu-15min)
[Obrazek: fSrEisL.png]
UID: person.d62eab4bd142fe61
Mój profil [NK]
Odpowiedz
A czy poniekąd bonus do expa lub bonus do siły tego nie załatwiają?
A czy komuś w tej grze brakuje monet powyżej 25 lvlu?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
A po co bonus do monet za monety???
Moje UID: alone.82ed0ed0548c28cb
Odpowiedz
asia1976 napisał(a):A po co bonus do monet za monety???
nie pomyślałem na początku xD
zedytuję to xD
UID: person.d62eab4bd142fe61
Mój profil [NK]
Odpowiedz
bardziej by się przydał bonus na banknoty lub możliwość zakupu za monety. np. 1 Banknot za 1.000.000 Monet.
Odpowiedz
janjo napisał(a):bardziej by się przydał bonus na banknoty lub możliwość zakupu za monety. np. 1 Banknot za 1.000.000 Monet.
To raczej nigdy się nie pojawi.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Przynajmniej nie w takim przeliczniku Oczko Prędzej 1 banknot za 1000 monetUśmiech
Odpowiedz
Warto spróbować.
np. 100.000m. = 1b.
1.000b x 100.000m = 100.000.000m
trzeba to przeliczyć.
ludzie są pazerni trochę pograją i uciułają a resztę i tak kupią.
warta spróbować.
Odpowiedz
Przecież trzeba zarabiać na grze więc na przeliczniki żadne nie licz. Można dostać kasę za osiągnięcia, wygrać w eventach, mistrzostwach itd. Tyle wystarczy. Wiadomo, że na początku gry jest ciężko ale im dalej tym trochę łatwiej idzie.
Odpowiedz
marccello napisał(a):Przecież trzeba zarabiać na grze więc na przeliczniki żadne nie licz. Można dostać kasę za osiągnięcia, wygrać w eventach, mistrzostwach itd. Tyle wystarczy. Wiadomo, że na początku gry jest ciężko ale im dalej tym trochę łatwiej idzie.

i tu sie nie zgodze ;]
im wyzej tym gorzej cos wygrac ;]
kase za osiagniecia i pojedynki zbierajcie na blystke morska 1000 czy tez inna magiczna, bez tego 2/3 eventow nie zrobicie.
bo posrana jest logika w tej grze i nie do konca jest przemyslane to co robia ....
na moim przykladzie , na morskiej 370 z sila 60% i przyplonem 5kg mam rekord cos kolo 960kg a w evencie mam lapac ok 1,1t wiec liczy sie bonus klubowy w ktorym nie jestem ;]

mam nowe "male" konto gdzie chcialem troche silek pozbierac na pozniej, i dupa , na czystym sprzecie bez przyponu laduje na 8-9 lub po za 10 ... bez $$$ na start gowno sie tu da zrobic, albo pierwsza kase z osiagniec wydawac na bierzaco - przypony, pojazdy ...

ogolnie kupa ;]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości