Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
Bonus do doświadczenia x 10 to chyba teraz żart --- za pierwsze miejsce, Piotr wez ich pogoń
Odpowiedz
Ten event jest nieco łatwiejszy, chyba tak miało być...
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
?? masz tylko bonus razy x10 za wygranie eventu??
Nick: NefalenK
UID: person.6ea052db09c8e20a
Odpowiedz
sam zobacz , moj poziom 267

http://zapodaj.net/d3de59175f1c6.bmp.html
Odpowiedz
to dużo na tym nie podbijesz pkt. Oczko, to samo jest do wygrania w randze wyga do 150 lvl.
Natomiast za cholerę nie mogę tego zrozumieć:

[Obrazek: e830c72ab0d8ba7bmed.png]

Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock:
Odpowiedz
nefalen napisał(a):to dużo na tym nie podbijesz pkt. Oczko, to samo jest do wygrania w randze wyga do 150 lvl.
Natomiast za cholerę nie mogę tego zrozumieć:

[Obrazek: e830c72ab0d8ba7bmed.png]

Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock:
Jaki portal i ranga?

slaziu napisał(a):sam zobacz , moj poziom 267

http://zapodaj.net/d3de59175f1c6.bmp.html

Nagrody są zależne od rangi i portalu. Na portalach mniej ludnych (gry.pl lub nk) bywają mniejsze..... tylko jak nie patrzeć łatwiej być w top Uśmiech
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
@Piotrekkk Koledze pewnie chodziło o to, że w drugim dniu eventu można zdobyć max 200 pkt., a pierwsza osoba na liście ma ich 225, też nie wiem jak to możliwe, ale zapewne to kolejny błąd gry.
UID: alone.7b566efdb5ced763
Odpowiedz
Portal nk, ranga tak jak pisałem wyga do 150 lvl. I z tego co widziałem to w czterech różnych rangach są te same nagrody za ewent więc pewnie nagrody nie są zależne od rang.
Dokładnie Desire, ciekawe jak na zakończenie eventu będzie wyglądać ta punktacja....
Odpowiedz
Desire napisał(a):@Piotrekkk Koledze pewnie chodziło o to, że w drugim dniu eventu można zdobyć max 200 pkt., a pierwsza osoba na liście ma ich 225, też nie wiem jak to możliwe, ale zapewne to kolejny błąd gry.
Ja wiem, wydaje mi się, że ktoś "za wcześnie" zaczął event i może coś pozmieniali.
Odpowiedz
No i niestety lipa... wygląda to tak.
[Obrazek: 0153f4b445b0f67dmed.png]
Da się to jakoś zgłosić?!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości