Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banknoty
Dzień dobry administratorzy.
Mam małą córkę i pomyślałem, że przydałoby się coś takiego jak bank na banknoty np. żeby można było przechowywać pieniądze w miejscu z którego bezpośrednio nie da się kupić przedmiotów. Miałem kiedyś sytuację, że córka kupiła mi niepotrzebną wędkę za 2000, a trzymałem je na inny cel. Jakby była opcja banku można by było włożyć tam banknoty bez niebezpieczeństwa, że przez przypadek kupi się coś za nie. Będzie można trzymać do szybkiego zakupu 50 banknotów a resztę przechowywać w banku.

Dziękuje.
Odpowiedz
Pomysł jest generalnie dobry bo samemu udało mi się za banknoty kupić sieci.... Szczęśliwy ale myślę, że bank nie jest potrzebny. Po wybraniu opcji zakupu wystarczyłoby okienko - czy potwierdzasz czy nie?
Odpowiedz
No dobra dla nas graczy będzie to informacja do zastanowienia się, ale małe dzieci bez jednej myśli nacisną "kup" . Ja myślałem jeszcze nad krótkim 3 lub 4 cyfrowym kodem ( tylko do zakupu za banknoty i tylko sprzętu a nie przynęt które są tanie) ,który gracz sam sobie wymyśli wtedy nie będzie niebezpieczeństwa za strony dzieci.
Odpowiedz
zkarpik napisał(a):No dobra dla nas graczy będzie to informacja do zastanowienia się, ale małe dzieci bez jednej myśli nacisną "kup" . Ja myślałem jeszcze nad krótkim 3 lub 4 cyfrowym kodem ( tylko do zakupu za banknoty i tylko sprzętu a nie przynęt które są tanie) ,który gracz sam sobie wymyśli wtedy nie będzie niebezpieczeństwa za strony dzieci.

Nie sądzę aby os takiego przeszło. W regulaminie jest informacja o pełnoletności ze względu właśnie na płatności. Czyli wychodzą z założenia, że żadne dziecko nie będzie (świadomie lub nie) kupowało coś w grze.

Ale napisać nie zaszkodziUśmiech.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości