Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking najlepszego wędkarza.
Dzień dobry.
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie nagród za ranking najlepszego wędkarza. Podobno jest to najbardziej prestiżowy z rankingów w grze więc nagrody byłyby bardzo drogie w sklepie i w ogóle trudne do zdobycia. Gracze w pierwszej 100 otrzymywali by nagrody co tydzień.
Odpowiedz
wydaje mi się, że twórcy gry raczej na to nie pójdą. nie są skorzy do rozdawania nagród. Po za tym nie oszukujmy się ale górna część rankingów na poszczególnych poziomach jest tak obstawiona, że nie ma szans wedrzeć się na te pozycje. Szarym, zwykłym graczom pozostaję najczęściej miejsca niższe.
Podobnie jest zresztą w mistrzostwach - każdy z nas, nie ważne na jakim poziomie gra zna profile graczy, którzy cały czas zwyciężają i zbierają nagrody. Szarym znowu zostają tylko te niższe miejsca.
Odpowiedz
To dlaczego nie da się usunąć kont wszystkim nieuczciwym graczom ???
Odpowiedz
zkarpik napisał(a):To dlaczego nie da się usunąć kont wszystkim nieuczciwym graczom ???

Bo nie chcą/nie mogą/nie potrafią.

Odpowiednią opcję możesz wybrać samUśmiech
Odpowiedz
Temat nadużyć w grze jest monitorowany. Na pewno nie będzie usunięcia kont (bezpowrotnie) z tego co wiem, bo jednak sporo osób oszukujących coś płaciło w grze. Jeśli macie podejrzenia co do nieprawidłowości, proponuję napisać na support.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Piotrekkk napisał(a):Na pewno nie będzie usunięcia kont (bezpowrotnie) z tego co wiem, bo jednak sporo osób oszukujących coś płaciło w grze. .

I to jest najbardziej chore w tej grze. Oszukujesz, reset konta i ban dożywotni. A tak, ktoś kto zostawił kilkadziesiąt tysięcy jest bezkarny.

Z tymi nadużyciami, to też temat rzeka. Były przykłady z ludźmi którzy w bezczelny sposób oszukiwali tworząc poziomy niedostępne dla zwykłych graczy. Żaden argument do supportu nie docierał, nawet ten, że gdyby grali uczciwie, to na zrobienie takiego poziomu musieliby wydać kilkadziesiąt tysięcy euro. Konto istniało dłuższy czas. W końcu zlikwidowali. Ale powstało kolejne, potem znowu, itd.
Odpowiedz
Z informacji, które ja posiadam wynika, że zakupione walory (banknoty i perly) są zwracane 3 razy, po czwartej blokadzie i resecie nic nie jest zwracane. Ale to i tak 3 razy za dużo. Jestem tego samego zdania co Burzanov - oszust nie powinien mieć nic zwracane ani razu.
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Dla mnie problemem jest to, że puchary, trofea, miejsca w rankingach czy szybsze odblokowanie w sklepie zostaje u niektórych. NIe wiem czy to błąd, czy są kryteria na to.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Piotrekkk napisał(a):Dla mnie problemem jest to, że puchary, trofea, miejsca w rankingach czy szybsze odblokowanie w sklepie zostaje u niektórych. NIe wiem czy to błąd, czy są kryteria na to.

Stawiam na błąd, po prostu nie panują nad tym.
Odpowiedz
Swego czasu grałem na Facebooku w grę Ea sports Fifa super superstars - menadżer piłkarski z transferami itd. Gracze mogli pomiędzy sobą handlować piłkarzami , na czym zarabiali twórcy gry. Ale dochodziło do włamań na konta, oszustw itd. Twórcy mieli z tym problem wiec w obawie o utratę wizerunku zamknęli grę i tyle w temacie.
Tutaj ciężko będzie o zdecydowane kroki bo jesteśmy w Polsce a tutaj nie wizerunek się liczy a kasa. Wszędzie są oszuści ale tylko u nas jest problem żeby się do nich dobrać - a ta gra jest na to przykładem. Nie wim czego się boją TSG ale wg mnie powinni ostro zareagować na oszustwa. Reset kont z boot ami nie okazał się rozwiązaniem problemu ale dał pole do jeszcze lepszych numerów. Jeśli to prawda że są 3 bezkarne resety konta to brak słów na to, po prostu żenada. Nie mi to oceniać ale jest ogrom graczy, którzy pompuje dużą kasę w grę a i tak nie mają szans z oszustami. Tak nie powinno być. Ja gram dla przyjemności , wiem, że nie będę w żadnym rankingu pierwszy , bo ani nie będę kantował ani fundował twórcom gry wakacji na bahama.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości