Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuferki
Witam:
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby przywrócenie kuferków wędkarza: spławikowego, spiningowego i morskiego
Odpowiedz
A co konkretnie z nich ma wrócić? jakich ich funkcja jest potrzebna?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
jak już kiedyś wspominałem miałem spore przerwy w graniu więc wszystko nie pamiętam ale...o ile kojarzę kupowałem kiedyś kuferki i były to naprawdę udane zakupy - szczególnie o ile dobrze kojarzę kuferki pełne zanęt czy przynęt. Wydaje się, że niegłupim pomysłem byłby kuferek pełen zanęt czy jakiś przynęt dedykowanych. Dobra cena i na pewno twórcy by zarobili.
Odpowiedz
A teraz tego nie ma? sęk w tym, że ucięli opisy kuferków i nie wszystko widać.
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Nie ma - sprawdzałem specjalnie przed napisaniem postu. same kuferki z wędkami o określonej wadze ( wędka, haczy, żyłka, bonus siły, zanęta korona ) a jedyny inny to kuferek z sonarem ( sonar i magia ). Nie wiem czy dobrze kojarzę ale w plecaku mam dużo zanęt na ryby prehistoryczne i z Atlantydy i to było chyba z kuferków....ale mogę się mylić. Wracając jednak do meritum sprawy to pomysł z kuferkami uważam za dobry - coś z blaszkami ( np. kuferek tematyczny Atlantyda itp lub kuferek na "małych drapieżców" itp itd ) i coś z zanętami ( kilka zanęt np karpiowate itp itd ).
Odpowiedz
Tak jak mówicie kuferki były przydatne, w ,, kuferku wędkarza spławikowego '' były prawie wszystkie przynęty ze sklepu chyba 50% taniej. Tak samo było w ,, kuferku wędkarza spiningowego i morskiego'' tylko oprócz przynęt były zanęnty.
Odpowiedz
Ale określenie prawie wszystkie jest mało precyzyjne.
Któreś konkretnie są bardziej popularne?
Bo pewnie jeśli będzie więcej rzeczy, to cena pójdzie w górę.
Odpowiedz
Tak dokładnie nie wiem jakie były tam przynęty myślę, że 90% wszystkich zanęt albo przynęt dostępnych w sklepie, wiem tylko, że 2 lata temu opłacało się kupić taki kuferek.
Odpowiedz
Kiedyś były wobler special i wg mojej wiedzy mimo braku ich na opisie, powinny ich odpowiednich być w ramach kuferków. Ale jeszcze muszę to sprawdzić - a chwilowo nie mam takiego konta :/
Odpowiedz
Wygląda że dostępne są dalej kuferki ale w odmienionej formie
[Obrazek: daa762b12c.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości