Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista szans 115
Mam pomysł na listę "115" - ułożoną według prawdopodobieństwa trafienia.

coś takiego:

Gołmianka - Bajkał - 5.001 kg - haczyk 50 kg (5.000 - 5.001) szansa 1/2
Jaź - Małe jeziorko - 6.018 kg - haczyk 60 kg (6.000 - 6.018) szansa 1/18
Rozlewisko - Leszcz - 15.309 kg - haczyk 150 kg (15.000 - 15.309) szansa 1/309

Oczywiście zanęta dużo zwiększa te szanse, sprzęt, przypony, przynęta to już inna sprawa i inna lista.
Tu chodziło by o prawdopodobieństwo.
Odpowiedz
To byłoby ciężkie. Mamy obecnie dwie listy - na pewne brania i 115. Poza tym zwykle dwa konta mogą mieć różne talenty czy inny sprzęt. Ciężki temat do ogarnięcia...
Ew jakbyś chciał podjąć się tworzenia listy, służę pomocą.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
głównie to były by ryby powiedzmy do 50 kg. czyli różny sprzęt nie ma znaczenia. talenty też podstawowe muszą być zrobione.
można by wykonać taką listę na próbę. Mogę zacząć Uśmiech ale pomoc by była wskazana
Odpowiedz
A jest sens robienie takiego zestawienia? Max hak, odejmujemy różnicę w gramach i mamy prawdopodobieństwo. Cała filozofia. To samo z blachami. Właśnie na tym polega łapanie 115. Im większe prawdopodobieństwo tym łatwiejUśmiech

EDYTA:
Oczywiście, dotyczy to tylko sytuacji, kiedy mamy do czynienia z połowem 100/100.
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą. wszystka zależy od wagi obecnego rekordu i haka jaki masz. Dlatego też np łatwo wyjąć Longear sunfish z wagą 2.001 kg czy tuvirę chociaż ma ponad 40 kg. A zupełnie inna bajka to wyciągnięcie ryby gdy masz hak np 40 a końcówkę rekordu ryby 4.999 kg....wiadomo przynajmniej teoretycznie ile jest możliwości.
Przyznam jednak szczerze, że sam dla siebie chciałem zrobić listę ryb, które byłyby podobne do longeara czy tuviry pod względem szans na złapanie...czyli mało ponad wagę haka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości