Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kluby Wędkarskie
Od wczoraj na NK, a od dziś na gry.pl dostępne są już kluby wędkarskie. Niebawem będą też na pozostałych portalach.

Cytat:Nowość w grze!
Kluby Wędkarskie już są dostępne! Od teraz możesz rozmawiać z członkami swojego klubu w osobnej zakładce, wysyłać nowe bonusy klubowe oraz zdobywać Punkty Prestiżu, dzięki którym Twój klub będzie miał szansę otrzymać tytuł najlepszego Klubu Wędkarskiego w nowym Rankingu Klubowym!

Szczegółowe informacje:
1. Za Mistrzostwa i Konkursy od dzisiaj dodatkowo będą przyznawane Punkty Prestiżu dla klubu, do którego należysz.
2. Kluby są klasyfikowane w specjalnym Rankingu Klubowym, w którym liczą się Punkty Prestiżu.
3. Co 2 tygodnie będziemy wyłaniać najlepszy klub w grze na podstawie liczby zdobytych Punktów Prestiżu.
4. Trzy zwycięskie kluby otrzymają kilkadziesiąt tysięcy banknotów oraz różne przedmioty do podziału pomiędzy swoich członków.
5. Ważne jest też miejsce w rankingu węwnątrzklubowym – im wyższe Twoje miejsce, tym lepszą nagrodę otrzymasz!
6. Członkowie danego klubu mogą dodatkowo rozmawiać ze sobą w osobnym chacie oraz wysyłać sobie specjalne bonusy klubowe.

Połamania kija i powodzenia w Rankingu Klubów!
Więcej info jest na stronach supportu http://support.tensquaregames.com/hc/pl ... 9dkarskie- . Niebawem dodamy więcej informacji na nasz blog i forum.
[Obrazek: e2853c1365.jpeg?w=660&h=349]
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Witam.
Jak możesz to zapytaj "geniuszy", do ilu maksymalnie klubów może dołączyć jeden gracz.
A 2 pytanie - jak szybko, po oczywistych przekrętach bociarzy i oszustów, zlikwidują te kluby... Szczęśliwy
Odpowiedz
Będzie klub jeden.
Wątpię by coś likwidowali jak dodają.
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Z regulaminu wynika, że będzie tyle klubów ile sobie gracze założą. Każdy użytkownik może stworzyć swój własny klub, ale moje pytanie dotyczy tego, czy oprócz wspomnianego klubu, który teoretycznie sobie założę, mogę dołączyć do innego, bądź kilku innych???

Może Ty Piotrekkk, masz większą szansę na uzyskanie szybkiej odpowiedzi od supportu, ja już dawno straciłem nadzieję na fachową pomoc, czy na odpowiedź na zwykłe, proste pytanie od tych ludzi...
Odpowiedz
Możesz być uczestnikiem jednego klubu, częste zmiany nie są korzystne bo tracisz punkty prestiżu.
Odpowiedz
to moze byc calkiem fajna opcja Uśmiech
Odpowiedz
Ciekaw jestem jak poradzą sobie z bociarzami, wystarczy 3 kluby bociarzy i normalni gracze mają pozamiatane, gdyż nagrody wygrywają jedynie 3 najlepsze kluby.
UID: alone.7b566efdb5ced763
Odpowiedz
może chcą ich w ten sposób wyłapać?? Duży uśmiech a tak naprawdę to wszystko okaże się w praniu - pierwszy ranking będzie jeszcze nie do końca wiarygodny ale potem już będzie wiadomo co się dzieje i kto co robi.
Odpowiedz
no niestety w kazdej grze znajda sie idioci uzywajacy programow zeby swoje ego pocieszyc Uśmiech
kij im w zwieracz.
Odpowiedz
niestety im dłużej gram, im więcej czytam tym gorzej się czuje...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości