Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banknoty
Witam Oczko tak jak w temacie mam problem z banknotami , banknotami ktore nie chce dopisać sie do mojego konta po ukończonych osiągnięciach . Mam około 14 ukonczonych juz osiągnięć a za żadne nie dostałem jeszcze banknotów ; < Prosze o rozwiazanie mojego problemu i wyjaśnienie dlaczego tak jest . Nick w grze Costek
Odpowiedz
Banknoty są za osiągnięcie 4 poziomu w zakładkach OGÓLNE, PRZEDMIOTY, RYBY (tutaj bez dwóch ostatnich pozycji). Jeśli w którejś z tych pozycji masz puchar za czwarty poziom a banknotów nie ma, napisz do supportu.
Odpowiedz
Mam problem i chciałabym,żeby administrator go rozwiązał...chodzi o to,że wczoraj miałam na koncie 289 banknotów a dzisiaj sie loguję i mam tylko 125 i do tego jak przejrzałam plecak to znalazłam jakąś błystke,której wcześniej nie miałam...jak to możliwe,że zostało coś zakupione bez mojej wiedzy? ja na perwno nic nie kupowałam,bo akurat na takie coś jest mi szkoda banknotów...czy ktoś mógł mi się włamać i to zakupić? jak to teraz odkręcić? proszę o odpowiedź i pomoc...z góry dziękuję...nick w grze to: sandra.bus
Odpowiedz
Napisz na oficjalny support http://support.tensquaregames.com/hc/pl/requests/new
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości