Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojedynki za banknoty
#1
Czy w planach jest opcja wprowadzenia pojedynków bez dopalaczy, tzn. sam zestaw + talenty, ewentualnie przypon (choć wolałbym bez tego).
Obecne pojedynki kłócą się trochę z samą ideą pojedynku (nie są wyrównane) sprzyjają graczom z bonusami i inwestującymi realną kasę więc nowy gracz niema szans na ich pozyskanie banknotów poza osiągnięciami. Osobiście wątpię aby coś takiego weszło w życie, bo zapewne byłoby mniej osób ładujących realną kasę w grę, czego pewnie właściciele nie chcą. Chętnie przeczytam opinie innych osób jak i samej administracji. (Hejterom z góry dziękuję za nie udzielanie się).

Pozdrawiam, Stary Rybak.
Odpowiedz
#2
To zależy od portalu i rangi. Na fb masz szansę wygrać bez bonusów.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
#3
Teraz już jest problem ze znalezieniem przeciwnika, jeśli jeszcze poziom przyponu byłby brany pod uwagę to kiepsko to widzę. Chyba, że przywróciliby dawną formułę wybierania przeciwnika, tylko, że to spowodowałoby, że poziom nadużyć wzrósłby lawinowo (teraz też nie jest różowo).

Poza tym z pojedynków za kasę admin ściąga haracz, zatem w jego interesie jest aby było ich jak najwięcej. Jeśli ktoś nie ma bonusów może pojedynkować się za darmo.
Odpowiedz
#4
Burzanov piszesz że już teraz jest problem ze znalezieniem przeciwnika, dlatego bo dużo osób boi się toczyć pojedynki, ze względu na owe dopalacze, gdyby jednak formuła była zmieniona na zestaw + talenty, to wydaje mi się że byłoby ich więcej gdyż osoby widziałyby tam możliwość wygranej (zapewne obawialiby się dedyka a to już nie dopalacze mimo wszystko) teraz po prostu nie grają, bo nie widzą szansy na wygraną.
Odpowiedz
#5
nawet gdyby ktoś z supportu zgodził się na tak niedorzeczne zasady, to więcej niż pewne, że zacząłbyś płakać, że biją Cię większe levele... Nie chcesz nie graj.
Odpowiedz
#6
Zasady nie są niedorzeczne, poza tym powinno dobierać rangami, zawsze mogą być 2 rodzaje, z dopalaczami i bez ( na przykład za mniejsze stawki).
Odpowiedz
#7
Są darmowe pojedynki i tam można szaleć do woli. W pojedynkach za banknoty dobór przeciwnika jest +-50 lev, zatem nawet nie stosując dopałów przy dużej rybie mniejszy lev nie ma szans. No i serio, nikt z supportu nie pójdzie na taki układ, bo dopały=kasa, im więcej ich schodzi tym dla administracji lepiej.
Odpowiedz
#8
dokładnie formuła jest teraz pod wyciągnięcie jak największej ilości kasy. przywrócone punkty prestiżu za pojedynki powodują, że ludzie grają na potęgę....i o to chodzi bo co pojedynek banknoty konta graczy maleją Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości