Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z banknotami
Mam problem i chciałabym,żeby administrator go rozwiązał...chodzi o to,że wczoraj miałam na koncie 289 banknotów a dzisiaj sie loguję i mam tylko 125 i do tego jak przejrzałam plecak to znalazłam jakąś błystke,której wcześniej nie miałam...jak to możliwe,że zostało coś zakupione bez mojej wiedzy? ja na perwno nic nie kupowałam,bo akurat na takie coś jest mi szkoda banknotów...czy ktoś mógł mi się włamać i to zakupić? jak to teraz odkręcić? proszę o odpowiedź i pomoc...z góry dziękuję...nick w grze to: sandra.bus
Odpowiedz
Teoretycznie mógł ktoś wejść na konto. Tylko gdyby tak było i chciał Cię pozbawić banknotów wydałby wszystko, a nie tylko część. Jeśli masz wątpliwości pisz do supportu <!-- e --><a href="mailtoZdezorientowanyupport@tensquaregames.com">support@tensquaregames.com</a><!-- e --> opisz całą sytuację.
Odpowiedz
no ja właśnie podejrzewam,że albo mi się ktos włamał,albo to jakis błąd w grze...no nie wiem...ale jestem strasznie zła,bo zamiast moich banknotów,które miałam odłożone na zakup pojazdów to mam jakąś beznadziejną błystke....masakra jakaś...a pamiętam,że jakoś na pocztaku grania też miałam podobny problem...wtedy zniknęło mi 10 czy 20 banknotów to nie robiłam z tego wielkiego halo,bo nie było o co...ale teraz to już przegięcie...
Odpowiedz
Wydaje mi się, że kliknięte było coś z loterii na start.
Pisz na support, tu na forum nikt nie sprawdzi.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
blacha z loterii...czasami można stracić w inny sposób - kończy się zanęta lub bonus siły i wyskakuje okienko. i jest tam użyj ponownie ( jeżeli jest w plecaku ) lub kup - ale kup tylko banknoty Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja właśnie tak wtopiłem trochę banknotów.
- loteria, przypadkowe klikniecie na sprzęt wyceniony w banknotach
- loteria ponowne losowanie które zabiera 20 banknotów

Trzeba na to uważać żeby za szybko nie bawić się z loterią
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości