Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy - zabawa czy komercja??
#1
Jestem od ponad dwóch lat członkiem "Wędkarskiej Braci" w Let'Fish, posiadam dwa konta 233 i 150 poziom. Na tych poziomach i przy moim sprzęcie (odpadają mistrzostwa i rankingi) jedyną dobrą zabawą były dla mnie Eventy - do czasu. Od ostatnich dwóch administratorzy wywindowali do maksimum wymagania związane z możliwością pomyślnego ukończenia wydarzenia. Nie chodzi mi nawet o odzyskanie 300 banknotów ale o sam fakt ukończenia Eventu. W sezonie od wiosny do jesieni dużo pracuję i mogę poświecić maksymalnie 1,5 do 2 godzin na rozrywkę ( pod warunkiem że będzie to rozrywka a nie wyścig szczurów). Teraz na ukończenie Eventu na jednym koncie jest potrzeba co najmniej 2 godziny dziennie + magiczne przynęty i sonary. Do tej pory inwestowałem w grę na obu kontach wcale nie małą kasę, ale nie zamierzam dalej gdyż gra przestała mnie bawić a zaczęła bardziej denerwować. Przy niektórych eventowych rybkach na 8 szt. złapanych po 99 pkt. tylko jedna spełnia wygórowane wymagania administratora, a na to trzeba dużo dużo czasu nie licząc "magików" i sonarów. Wielka szkoda że administracja nastawiła się na niemiłosierne wyciąganie pieniędzy od graczy a tym samym granie mija się z zabawą i przyjemnością. Jest to jedyna gra w jaką gram i trochę będzie szkoda z niej rezygnować, ale już jedno wiem na pewno: moja następna gra nie będzie miała nic wspólnego z "Ten Square Games".
Czy to jest tylko moje odczucie czy zauważyliście to samo, bo w naszym klubie są podobne zdania na ten temat.
Pozdrawiam Ryszard. :?: Smutny
Odpowiedz
#2
Raczej próba sprawdzenia jak daleko można się posunąć. W związku z rywalizacją klubów najprawdopodobniej nastąpił wzrost wpłat, a że za konkurs wpada maksymalnie 1800 punktów do rankingu, mnóstwo osób robi za wszelką cenę. To będzie pierwszy ranking do którego będą się zliczały punkty z trzech (a nie jak dotąd z dwóch) konkursów.

Już kiedyś podobna sytuacja miała miejsce, ale po interwencji graczy, support odpuścił na długi czas.
Odpowiedz
#3
Witam.
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję że support chociaż trochę odpuści bo teraz złapanie niektórych rybek do eventu graniczy z cudem i trzeba poświęcić mnóstwo czasu że o innych dopalaczach nie wspomnę. Na razie odpuszczam eventy na większym koncie ale jeszcze nie będę tego konta likwidował. Poczekam na leprze czasy. może ktoś z adminów pójdzie po rozum do głowy i ustabilizuje sytuację, bo w chwili obecnej nie zamierzam ani grosza dokładać do gry, która mnie bardziej denerwuje niż sprawia przyjemność i bawi.
Do zobaczenia na czacie "Let's Fisch" Uśmiech
Pozdrawiam Ryszard.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości