Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOCNIEJSZY BONUS XP
Hej .Czy nie dałoby rady wprowadzić dodatkowe gwaidki xp? Np za monety najwieksza dostępna to x 40 a za baxy x 50000. Niby to dużo ale dla graczy powyżej 350 levela xp x 50000 to jak pikuś. Przydałyby sie mocniejsze .Co wy na to ?
Odpowiedz
Witam
Generalnie trzeba powiedzieć sobie jedną rzecz. Gra na przestrzeni dziejów się mocno zmieniała i kiedyś trzeba było zupełnie inaczej grać żeby nabijać poziom. Ja teraz gram zwykłymi kijami ( bez perłowych ) mam lv 275. W tej chwili 1% exp to trochę ponad 120 mln pkt...łatwo więc policzyć jakie realne jest żeby podbijać lv. Nawet gwiazdki, które mogę kupić ( 5000 ) nie na wiele się przydadzą...a wiem, że są gracze z lv 390 i kijami zwykłymi...ale ten poziom zrobili w czasach kiedy na 1 gwiazdce i łowisku krater robiło się 10 poziomów w 15 minut...
Co do gwiazdek mocniejszych to myślę, że TSG może je dać - w końcu zarobią na tym....Uśmiech
Odpowiedz
Obecnie na LF (nie wiem jak jest na NK i FB), max poziom to 375. Żeby wbić lev potrzeba ponad 50 sesji z max bonusami przy kiju 1000kg.

To już jest czysty masochizmOczko Ale podobno w przygotowaniu jest nowy sprzęt, zatem zabawa zacznie się na nowo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości