Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowana przerwa techniczna i możliwe utrudnienia w poniedziałek 9.11
W grze pojawiła się zapowiedź prac technicznych, które mają odbyć się w poniedziałek 9 listopada. Uwaga: informacja dotyczy tylko tych serwerów, gdzie pojawił się komunikat w kopercie.

[Obrazek: 2015-11-06_14h32m52s_001.png?w=604]
Odpowiedz
Przypominamy, że jutro na NK, lets-fish.com i gry.pl będzie długa przerwa techniczna - nie zaczynajcie rywalizacji póki stosowana informacja nie pojawi się w kopercie! Informacja nie dotyczy grających na fejsie.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
I są jakieś zmiany? Na LF nic nie widzę.
Odpowiedz
A to nie zapowiadali chyba zmian Uśmiech mieli tylko "grzebać" Uśmiech
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
A już się łudziłem Oczko
A co z tymi "lepszymi nagrodami" w turniejach?
Odpowiedz
To już stare. Na niektórych poziomach są lepsze nagrody.
Odpowiedz
Po aktualizacji poza błędami nie widać większych zmian:

Kończąc 1 dzień eventu pokazuje, że zajmuję 41 miejsce i wciąż spadam w dół, a powinienem być na miejscu 1.

Grając turka nie wyświetla się napis iż łapię rybę turniejową.

Awansując w rankingu na najlepszego wędkarza na "dymku" widnieje informacja, że spadam w rankingu i na odwrót, spadając pozycję niżej na "dymku" mamy informację, że awansujemy.
UID: alone.7b566efdb5ced763
Odpowiedz
(9.11.2015, 14:35)Piotrekkk napisał(a): To już stare. Na niektórych poziomach są lepsze nagrody.

Podasz jakiś przykład? Bo niestety na LF posucha straszna. Q+50+x5. I to wszystko.

(9.11.2015, 19:01)Desire napisał(a): Kończąc 1 dzień eventu pokazuje, że zajmuję 41 miejsce i wciąż spadam w dół, a powinienem być na miejscu 1.

Po lewej stronie masz miejsce pierwsze, po prawej przy awatarze 41Uśmiech

Mam to samo, nawet sobie screena zrobiłem. Tak jakby po prawej stronie było info które miejsce na liście zajmujesz (licząc po UID). Nie wiem skąd taka zmiana, skoro przecież było dobrze do tej pory.
Odpowiedz
No i dalej nie widac avatarów w profilu graczy
Odpowiedz
Niestety nie otrzymaliśmy żadnych informacji o zmianach. Niebawem pewnie pojawi się więcej informacji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości