Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany zmiany zmiany....
Z tego co dało się zaobserwować:

1. Zniknęły komunikaty o braniu ryby turniejowej. To samo chyba dotyczy ryby rankingowej ale pewności nie mam...

2. Zmienione zostały maksymalne wagi wielu ryb. Zmiana maksymalnych wag ryb spowodowała zmniejszenie punktacji w rankingu na najlepszego wędkarza.

3. Nie zaktualizowano rekordów w metryczkach ryb którym zwiększono maksymalne wagi, stąd często zdarza się , że łowimy ryby powyżej rekordu.
Odpowiedz
(9.11.2015, 20:28)endurro napisał(a): Z tego co dąło sie zaobserwować:

1. Zniknęły komunikaty o braniu ryby turniejowej. To samo chyba dotyczy ryby rankingowej ale pewnosci nie mam...

2. Zmienione zostały maksymalne wagi wielu ryb. Zmiana maksymalnych wag ryb spowodowała zmniejszenie punktacji w rankingu na najlepszego wędkarza.

3. Nie zaktualizowano rekordów w metryczkach ryb którym zwiększono maksymalne wagi, stąd często zdarza się , ze łowimy ryby powyżej rekordu.

Ja bym dodał jeszcze to, że :

- zniknęły flagi przy avatarach.
- błędne informacje o awansach w rangach i na najlepszego wędkarza ( gdy spadasz w dół - strzałeczka pokazuje, że idziesz w górę )

Informacje o rybie rankingowej są Uśmiech
UID: alone.636837db87cb4f36

Odpowiedz
A jeszcze od pewnego czasu wchodząc na profil znajomego jest brak jego awatara.
Jak już wcześniej pisałem, nie są podpisane prezenty od kogo przyszły.

Nie długo tak wszystko okroją że będzie widać tylko kij.
Odpowiedz
(10.11.2015, 19:34)janjo napisał(a): Jak już wcześniej pisałem, nie są podpisane prezenty od kogo przyszły...

Na Mozilli to normalne, gram na Chrome i wszystko widać. Zmień przeglądarkę.
Odpowiedz
(10.11.2015, 19:47)Dobry Wedkarz napisał(a):
(10.11.2015, 19:34)janjo napisał(a): Jak już wcześniej pisałem, nie są podpisane prezenty od kogo przyszły...

Na Mozilli to normalne, gram na Chrome i wszystko widać. Zmień przeglądarkę.

zalogowałem się przez explorera i też nic nie dało. to jest błąd w grze. siedzą nad tą grą i myślą, co by tu jeszcze spi... panowie, co by tu jeszcze spi... panowie.
Odpowiedz
A możesz przesłać screen jak wygląda u Ciebie ekran gry?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Chrome, Opera tam wszystko działa jak trzeba. Zapraszanie, od kogo prezenty itp.
Na FF nie działa zapraszanie i nie widac od kogo sa prezenty.
Explorera nie uzywam więc nie mam wiedzy.
Odpowiedz
To wygląda na problem ze wtyczką flash.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
(12.11.2015, 20:36)endurro napisał(a): Chrome, Opera tam wszystko działa jak trzeba. Zapraszanie,  od kogo prezenty itp.
Na FF nie działa zapraszanie i nie widac od kogo sa prezenty.
Explorera nie uzywam więc nie mam wiedzy.

Ja używam FF i czasem IE, na FF są problemy tak jak opisałeś ( nie wiem od czego to zależy ), ale na IE choć także nie widać  od/do kogą są wysyłane prezenty to z zapraszaniem do znajomych nie ma problemów .
UID: alone.636837db87cb4f36

Odpowiedz
Przeglądarki Chrome (przy systemie Win 7, Win 8/8.1) oraz Safari (przy OS X), nie wymagają instalacji wtyczki Flash której wspomniał Piotrekkk większość stron korzysta obecnie z technologi HTML 5. Wtyczka jest ona obecnie przestarzała i dziurawa może być przyczyną wspomnianych problemów. Jeżeli to nie przyniesie skutków doradzam ją ponownie przeinstalować na najnowszą dostępną.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości