Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowana przerwa techniczna – 16.11.2015
W poniedziałek odbędzie druga seria z zaplanowanych przerw technicznych. Przypominam, że informacja dotyczy tych serwerów gdzie takie info pojawiło się w kopercie.

[Obrazek: 2015-11-13_18h10m36s_001.png?w=604]
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Ciekawe co tym razem zmajstrują .... Znając ich pomysły usuną pewnie reszte informacji o złowionych rybach Smutny
UID: alone.636837db87cb4f36

A na lets-fish.com nie ma chyba tym razem info? Więc chyba nic się nie będzie dziać.
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Na lets-fish.com była już ta aktualizacja, teraz czekamy aż naprawią błędy, które owa aktualizacja wprowadziła.
UID: alone.7b566efdb5ced763
I póki co nikt się słowem nie odezwał czy i do kiedy usuną te wszystkie "błędy"......
(14.11.2015, 20:05)Dobry Wedkarz napisał(a): I póki co nikt się słowem nie odezwał czy i do kiedy usuną te wszystkie "błędy"......

Racja i sam jestem ciekawy, a przy okazji znalazłem kolejną ciekawostkę.

Zagrałem 2 pojedynki ze znajomym z klubu ( jeden on wygrał a za drugim razem ja ), i ciekawi mnie dlaczego w czacie klubowym dwa razy wyskoczył wpis, że znajomy wygrał jednocześnie przegrał pojedynek a o mnie ani słowa.

" Gracz ( Kowalski ) wygrał pojedynek 1v1 " - a zaraz pod tym
" Gracz ( Kowalski ) przegrał pojedynek 1v1 "     ( Nick jest zmieniony, ale chodzi o tą samą osobe )
UID: alone.636837db87cb4f36

(14.11.2015, 20:05)Dobry Wedkarz napisał(a): I póki co nikt się słowem nie odezwał czy i do kiedy usuną te wszystkie "błędy"......

Jutro, za tydzień, miesiąc, nigdy. Nie otrzymasz informacji. Praktycznie każda zmiana w grze odbywa się "po cichu". Żadnego info. No chyba, że są nowe rzeczy do kupienia w sklepie Oczko

(14.11.2015, 20:40)kropla1 napisał(a):

Racja i sam jestem ciekawy, a przy okazji znalazłem kolejną ciekawostkę.

Zagrałem 2 pojedynki ze znajomym z klubu ( jeden on wygrał a za drugim razem ja ), i ciekawi mnie dlaczego w czacie klubowym dwa razy wyskoczył wpis, że znajomy wygrał jednocześnie przegrał pojedynek a o mnie ani słowa.

" Gracz ( Kowalski ) wygrał pojedynek 1v1 " - a zaraz pod tym
" Gracz ( Kowalski ) przegrał pojedynek 1v1 "     ( Nick jest zmieniony, ale chodzi o tą samą osobe )

To to są tzw pierdoły nie mające praktycznie żadnego wpływu na grę. A teraz pomyślcie np o tych co zmienili rangę podczas trwania konkursu i wyskakuje im kod błędu nr 1 i nie mogą nic zrobić? Konkurs idzie "do piachu"?
Kod błędu 1 należy zgłosić na support. Ew. ktoś jest zalogowany dwa razy na tym samym koncie jednocześnie.
W rybie dnia w randze amatora (lev10-24) prowadzi koleś z 7 lev. Do złapania sandacz z rekordem 19,118. Gość ma 20,323, ale jego osobisty rekord to boleń 13,325kg. Brawo, brawo, brawo!Oczko

Uwielbiam te ich przerwy techniczne, po nich nigdy nie jest nudnoUśmiech

Wczoraj ten sam koleś wygrał ranking amatora z walleye większym o ponad 7kg od rekordu rybyUśmiech
Tylko, że tym co grają tygodniówkę i wpakowali mnóstwo czasu i kasy nie jest do śmiechu. Za to nikt im nie zwróci poniesionych kosztów.
A zgłosiłeś to na support?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości