Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specjalne zadanie - 27.12.2015
W zadaniu ewidentnie błąd się wdarł. W opisie jest ze suma ryb ma byc na 150 kg, a ponizej znajdują się linki ryb na sumę 105 kg.
Pytanie brzmi ile właściwie wynosi suma ryb do zadania?? 105 czy 150 kg?? Bo zgłupiałem....
Odpowiedz
Przecież Piotrek wyraźnie napisał zasady:

Cytat:Specjalne zadanie na dziś: złowienie dowolnej liczny różnych karpi tak, aby suma ich wag wynosiła 150 kg.
Zaliczamy wszystkie ryby, które mają słowo "karp" w nazwie.
Z jednej ryby można użyć tylko jeden screen

Wychodzi że ogólna waga ryb ma wynosić 150 kg.
Odpowiedz
Jakoś mnie nie przekonałeś. Bo skąd wiesz czy nie ma pomyłki właśnie w opisie zadania skoro linki do ryb są na inną wagę??
Odpowiedz
Ja nie wiem czego nie rozumiesz Piotr napisał łączna waga karpi 150 kg. a pod spodem dał przykład 3 screenów i podliczył łączną wagę w jego przypadku wyszło 105 z małym groszem. Co w tym jest trudnego w zrozumieniu?
Odpowiedz
Cel jest na 150 kg. Ale można dać wynik z dużą różnicą. Oj nie chciało mi się łowić.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Poza tym 4 osoby dostaną banknoty, więc patrząc na wyniki na ten moment - bym się załapał Uśmiech

Przepraszam za nieprecyzyjność. Pośpiech - zły doradca.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości