Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking 1vs1 - bug czy wypaczenie?
#1
Jakieś dwa tygodnie temu support naprawił (tak sie wydawało) ewidentnego buga wypaczającego rywalizację w rankingu tygodniowym 1vs1. Bład polegał na tym, ze można było przenieść do następnego tygodnia jeden pojedynek z tygodnia poprzedniego o ile rozpoczęło się ten pojedynek przed pólnocą.
Po takiej operacji ci co rozpoczynali normalnie tydzień walk oczywiście nie mieli żadnych szans w rywalizacji z tymi którzy przenieśli sobie jeden pojedynek z poprzedniego tygodnia.

Niestety w tym tygodniu problem ponownie powrócił.
Znowu w rankingu pojawili sie gracze z dodatkowym pojedynkiem w wyniku którego po pierwszym dniu zamiast maksymalnie 75 punktów mają tych punktów 90 lub 80.

Nad ranem widziałem sytuację, ze na czele był gracz z 90 punktami, a na drugim miejscu miał 80 pkt. Ci co grali bez nadmiarowego pojedynku zajmowali 3 miejsce z wynikiem 75 punktów.
Później prawdopodobnie po interwencji supportu, ranking naprawiono i zlikwidowano owe nadmiarowe punkty. Niestety taki stan nie trwał zbyt długo bo kilka godzin później na czele rankingu pojawiły się 4 inne konta z 90 punktami. Zastanawiam się czy w tym przypadku można liczyć na kolejną naprawczą reakcję supportu.


[Obrazek: 4639c9142f0d.jpg]
Odpowiedz
#2
Napisz jeszcze raz. Problem z tego co widzę jest też opisany na oficjalnym forum.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
#3
Mamy koniec tygodniowego rankingu i co pojawił się jakiś Chorwat co ma 5pkt więcej niż reszta eh szkoda gadać

[Obrazek: oszust.jpg]
Odpowiedz
#4
No i support na razie nie stanął na wysokości zadania. Nie skorygował powyższego błędu przed rozliczeniem rankingu i zamiast za pierwsze miejsce powypłacał nagrody za 2 miejsca. Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości