Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas! Dołącz do naszej grupy na fejsie! Obserwuj nas na instagramie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talenty
Jaka druga sciezke talentow warto wybrac po zakonczeniu sily?
Odpowiedz
RafSch napisał(a):Jaka druga sciezke talentow warto wybrac po zakonczeniu sily?

to zalezy czy czcesz dluzsze bonusy i zanety czy legendarne ryby lapac

jak dluzsze bonusy weź FACHURE jak legendarne weź ZRĘCZNOŚC
UID: alone.262de30dfee03a31
Odpowiedz
Ogólnie najlepiej jako pierwszą ścieżkę Talentów wybrać Zręczność.
Ty zrobiłeś pierwszą Siłę więc pozostaje Zręczność zrobić jako drugą.
Ze Zręcznością łatwiej Ci będzie w Eventach a po zrobienu w całości Większe Ryby Słodkowodne będziesz mógł łowić 115-czyli Legendarne Ryby...
Pozdrawiam.
UID: alone.ed182ba767ba0897
Odpowiedz
Dzieki.. no wlasnie najpierw zaczalem sile a po czasie dopiero przeczytalem ze warto zaczynac od zrecznosci...
Odpowiedz
Witam,jutro kończę cały talent ZRĘCZNOŚĆ co polecacie dalej FACHURĘ czy SIŁĘ ?,miła każda rada.na 1 miejscu u mnie eventy i konkursy itp.Rekordy ryb raczej mnie nie kręcą (oczywiście poza 115 Duży uśmiech ).
Odpowiedz
Hammer napisał(a):Rekordy ryb raczej mnie nie kręcą (oczywiście poza 115 Duży uśmiech ).

115 to o ile wiem wyrownany rekord Oczko a malo jest takich ktore nie maja rekordu
UID: alone.262de30dfee03a31
Odpowiedz
Hammer napisał(a):Witam,jutro kończę cały talent ZRĘCZNOŚĆ co polecacie dalej FACHURĘ czy SIŁĘ ?,miła każda rada.na 1 miejscu u mnie eventy i konkursy itp.Rekordy ryb raczej mnie nie kręcą (oczywiście poza 115 Duży uśmiech ).
Jeżeli jako główna wędkę planujesz morską to na pewno siła, w innych przypadkach wybór należy do Ciebie.
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu tytułując go" TALENTY" , więc zapytam tutaj.
Uwzględniając wasze cenne uwagi - które jednocześnie skutecznie odstraszają od wykonywania pewnych zadań T , ujawniając bolesna prawdę o "rzeczywistym działaniu talentów, niektórych talentów"- więc zadam pytanie bardziej paradygmatycznie :

" jaka kategoria talentów będzie najmniej zawodna'?
Tj. chodzi mnie o to, które dwa talenty działają rzeczywiście , podnosząc wagę ryb, bo o to głownie chodzi. Reszta to moim zdaniem tło.
Z waszych obserwacji wynika konkluzja, że ( wbrew pozorom) siłę należy odrzucić? Jest lub bywa zawodna w praktyce...

PS
Kiedy i ile przychodzi banknotów jako cotygodniowa "premia"?
Zdaje się , że coś takiego jest ? Gdzieś tu czytałem.
Zdaje się że dziś mnie coś kapło...Uśmiech
Odpowiedz
WitajUśmiech

Jeśli brać pod uwagę to co jest zapisane przy poszczególnych talentach, to jednoznacznie wychodzi siła i zręczność. Niestety, ty tylko kod programu i może mieć błędy. Talenty u każdego mogą działać odmiennie (skrajny przypadek), dlatego najlepiej testować je na własnym koncie. Proponuje zacząć od zestawienia zręczność i siła. Jeśli po dodaniu talentu siła nie wzrośnie waga ryb, zmienić na zręczność i fachurę.

Banknotów za cotygodniowe logowanie nie ma już od dawna.
Odpowiedz
Burzanov napisał(a):WitajUśmiech

Jeśli brać pod uwagę to co jest zapisane przy poszczególnych talentach, to jednoznacznie wychodzi siła i zręczność.

Banknotów za cotygodniowe logowanie nie ma już od dawna.

Przede wszystkim wyjaśniam, że to co napisałeś , a czego nie zacytowałem - z tym się zgadzam.
Natomiast co do tego zacytowanego ogólnika , to uważam za nonsens lub ponawianie głupot innych.

Z prostej analizy wynika , że zastosowanie zanęty zwiększa 5 % wagę ryb ( fachura) , gdzie z talentu zręczność mamy tylko 3%.z racji wyboru opcji ; "większa ryby3 %" Stąd bezpośrednio przy wyborze zręczności lub fachury większe ryby łowi się na fachurę niż zręczność. ( różnica 2%)

Innym porównaniem jest 5% szybszy kołowrotek, co nieznacznie może się tez przyczynić ( i zapewne tak jest) na wyciągnięcie nieco większej ryby ( zręczność) Aczkolwiek 25 % przyponu miażdży talent ZRĘCZNOŚĆ , znów na korzyść talentu FACHURA. Nie wspominając już o wyższych poziomach , gdzie 25 % jest spotęgowane.
( Dzieje się tak dlatego ponieważ awansujemy tu i tu - tu nie ma róznicy pozomów, ale dodatkowo wzmacniany jest autonomicznie sam przypon , co jest warunkiem korzyści dla talentu FACHURA )
Poza tym fachura ma szybszy podbierak - co jest porównywalne z szybszy kołowrotek, a sam przypon jest to już dodatkowa korzyść w związku z wyciąganiem większych ryb.
Uwzględniając moją analizę ;KONKLUZJA : większe ryby łowimy na fachurę aniżeli zręczność. ( pomijam siłę, ponieważ jest oczywista).
- Warunkiem jest jednak permanentne korzystanie z zanęt, przyponów. Ale nie oszukujmy się! Kto z nich nie korzysta wcale ?!
Jeżeli chodzi o mnie , to jestem przekonany co do fachury. Jednak możesz przedstawić własną analizę. To porównamy słuszność argumentów.

Dzięki za info w sprawie banknotów. Szkoda... :oops:

Tak na marginesie. Nie zorientowałem się w sprawie tych gwiazdek co do indywidualnych ryb? Jak się złowi rybę, pokazują się 1- 5 gwiazdek.
Czy zależy ona on ilości wyciągniętych ryb? ( Taką zależność zaobserwowałem )
Również nie jestem na 100% pewien, że "im więcej gwiazdek tym większa ryba."
To rozumie się samo przez się, ponieważ 4 gwiazdki , to jest "gruba ryba" a 5 legendarna.
Zatem rozumiem to w ten sposób 1 gwiazda to ryba mniejsza od dwugwiazdkowej. Czy to działa w te sposób?
Pewnie wydaje się to pytanie za banalne, ale nie wszystko działa jak wydaje się nowym użytkownikom. Dużo już się dowiedziałem, ale jak piszę , sama analiza może być iluzoryczne, choć nie musi. Dlatego pytam.

Na koniec z moich obserwacji, także praktycznej gry wnioskuję, że sama różnica przy poziomach nie jest specjalnie korzysta. Przeciwnie, jest nawet kłopotliwa w pewnych rzeczach. np; Jak chce się korzystać np; z przyponów. Gdyż trzeba co kategorie wyższą kupić nowy przypon.
( Rozumiem, że przypon działa ten , który się ostatnio kupiło.Chodzi o awans dla kategorii. Czy w ogóle w tej zmianie kategorii uprzedni przypon nie działa. Można jakieś info? Czy to tylko nasze spekulacje, bo oficjalnie nic na ten temat nie istnieje? )

Jaka więc jest korzyść wynikająca z samego faktu posiadania wyższego poziomu np pomiędzy 59 a 345 poziomem?
Dobrze uchwyć , to co pisze. Pytam o obiektywną korzyść- nie samo rozróżnienie/a.
To osobliwe, ale w moim odczuciu, korzystne jest nie awansować. Dostaje się co prawda wędkę 20% siły na 15 minut, ale to nie jest
"wielka rzecz". A przypony kosztują coraz więcej Duży uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości