Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do Administracji Forum (nie dotyczące samej gry)
Jeżeli macie pytania do Administracji Forum,możecie je zadać poprzez prywatne wiadomości lub w tym dziale...
Zapraszam.
UID: alone.ed182ba767ba0897
Odpowiedz
Jest jakiś działający bot do gry Na Ryby
Odpowiedz
dawol2001 napisał(a):Jest jakiś działający bot do gry Na Ryby
Do uprawiania sexu ze swoja partnerką/partnerem tez używasz bota czy sam to robisz?
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Dlaczego w nowych rzeczach przy awansie na nowy lvl nie ma wzmacniaczy ?
Odpowiedz
kupując przypon 40 do wędki 400 to przypon podnosi możliwości wędki i żyłki ? czy samej wędki i będę musiał dokupić żyłkę mniej więcej równą lub większą zsumowanej wartości wędki z przyponem by uzyskać pełną moc.proszę o szybką odpowiedź bo promocja się zbliża . dziękuję .
Odpowiedz
Ksylofon napisał(a):Dlaczego w nowych rzeczach przy awansie na nowy lvl nie ma wzmacniaczy ?
Wzmacniacze są bezpośrednio w sklepie.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
andylarkin napisał(a):kupując przypon 40 do wędki 400 to przypon podnosi możliwości wędki i żyłki ? ...
Dobre pytanie. Moim zdaniem podnosi możliwości całego zestawu czyli wędki i żyłki ale głowy za to nie dam.
UID: alone.0c78e32ba872e4d8
Odpowiedz
Jak to możliwe że w turku na wędkę 237Kg przy moim 74 lvl starują ze mną osoby z levelami 191 i 180 a mnie co trochę wyskakuje napis bym kupił większą wędkę bo mam za wysoki lvl bym mógł brać udział w turnieju. Coś tu nie gra.
Odpowiedz
Bardzo prawdopodobne że po prostu nie kupili wędki większej niż wymagana w Turnieju.
Jednak po tych zmianach sam już nie wiem-więcej zrobili bałaganu niż to warte...
UID: alone.ed182ba767ba0897
Odpowiedz
Piotrekkk napisał(a):
Ksylofon napisał(a):Dlaczego w nowych rzeczach przy awansie na nowy lvl nie ma wzmacniaczy ?
Wzmacniacze są bezpośrednio w sklepie.

Ok. Wiem, że są w sklepie, ale czemu ich nie ma w wykazie nowych rzeczy po przejściu na nowy lvl. Nie musiałbym dodatkowo szukać nowych wzmacniaczy w sklepie. Nowe wędki są przecież też bezpośrednio w sklepie Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości