Znajdź nas (Na Ryby/Let's Fish)! nk.pl Strona fb Grupa fb Insta
Znajdź nas (Fishing Clash)! Strona fb Grupa fb

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gry.pl
Gram w ta gre na gry.pl,kiedy chce wejsc na swoje konto pisze mi,ze nie ma takiej gry ;/.Mam pytanie gra zostala usnieta z gry.pl?
Odpowiedz
barteq01 napisał(a):Gram w ta gre na gry.pl,kiedy chce wejsc na swoje konto pisze mi,ze nie ma takiej gry ;/.Mam pytanie gra zostala usnieta z gry.pl?

Przed chwilą byłem na tym serwerze i faktycznie jest komunikat że nie można znaleść tej gry.
Może są to tylko czasowe problemy...
UID: alone.ed182ba767ba0897
Odpowiedz
mozesz spróbowac zalogowac sie tez na swoje konto przez tets-fish.com
UID: alone.262de30dfee03a31
Odpowiedz
Porada Łukasza nie jest dobra, bo te portale nie mają połączenie. Zaraz weryfikuję u siebie i przekażę do TSG.

Edit: u mnie jest ok. Spróbujcie wejść do gry z tego linka http://www.gry.pl/gra/na-ryby
Jeśli macie nadal problem, podajcie UID ew. proszę o info, że nie możecie go wyświetlić.
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Mam problem :x Bo mam konto Na Gry.pl i Gram na ryby. Nie mogę nic zrobić ponieważ jak zarzucam wędkę to wyskakuje błąd : Odśwież Stronę.Co mam zrobić żeby to naprawić ? Pomożecie :?: Za każdym razem jak odświeżam tą stronę to samo wyskakuje mam to od wczoraj
Odpowiedz
A próbowałeś na innej przeglądarce?
jesteś zalogowany w portalu gry.pl?
[Obrazek: tmudUcH.png]
Nie pracuję dla twórców gry. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować, napisz przez zakładkę Pomoc w grze.
Odpowiedz
Mi dzisiaj pomogła aktualizacja Flash'a na Firefox, bo też mi się masakrycznie gra sypała.
KotKrzych
UID: alone.799c4014200f0349
Odpowiedz
a mi na gry.pl lata jak nigdy - w przeszlosci mocno mulilo mi na tym serwisie a od wczoraj lata jak wsciekle - na tym serwisie mam 13lvl ;p i glownie lognalem sie tam dla czatu ;p

pozdrawiam

ps ciezko grac na kilku kontach i utrzymywac jakis zadawalajacy poziom na wielu jak i finansowo a przede wszystkim czasowo jesli ktos ma inne zajecie np praca ;p
Odpowiedz
czy komuś tez nie działa dzisiaj gra jak mi?
Odpowiedz
gra działa tylko czemu napisy po niemiecku :mrgreen:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości